Concertagenda

Braziliaanse uit agenda & concerten in Nederland en net over de grens 2019.

 

2019

Januari

3,4,5,6,10,11,12,13 jan Marcella Wisbrun & Kees Gelderblom, Tapas Theater, Andreas Bonnstr.40h, Amsterdam INFO
3 jan Young Jazz Society & Lilian Vieira, Tivoli Vredenburg, Utrecht 1945 uur INFO
4 jan Mario Bakuna , - album release show-, 27Bflat Jazz & Blues Eetcafé, Katelijnestraat 27b, Brugge, België 1900 uur
6 jan Sergio Mendes Tribute Band met Jeroen Vrolijk, Eva Kieboom & Maurice Rugebregt, Het Nonnetje, Groenmarkt 3, Amersfoort 1600 uur INFO
10 jan Mario Bakuna & Edmundo Carneiro, Bouche è Oreille, Félix Hapstr, 11 Etterbeek - Brussel
11 jan Roda da Holanda goes Rotterdam met o.a. Femke Smit, Matrix Rotterdam, Mauritsstr.16, Rotterdam 2030 uur
12 jan Mario Bakuna, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
12 jan Samba Fever met de Lilian Vieira Grupo, Musis, Arnhem 2030 uur INFO
13 jan Batida speelt verloren en gevonden, Beauforthuis, Austerlitz-Zeist 1830 uur INFO
13 jan Vatapá & spec.gast Brancka, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur 
13 jan Jazz aan de Amstel met o.a. Shyla Zoet, Mario Bakuna, etc, Marktplein 11, Uithoorn 1530 uur
15 jan Marcelo Godoy 4tet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
17 jan Zuco 103, Electrosonic - Music & Tech Hideout, Groningen 1915 uur
18 jan Zuco 103, De Drie Gezusters, Groningen 0100 uur (!) 
19 jan Romi Brasil, Ele Tapas Restuarant, Oudegracht a/d Werf 211, Utrecht 2000 uur
20 jan Roda de samba, Viviani Godoy invites Femke Smit, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
20 jan Michael Moore/Rogério Bicudo ft.Magali Datzira, Splendor, Nwe.Uilenburgerstr.116, Amsterdam 1600 uur INFO
20 jan Canjas do Brasil met Romi singer dancer, Brasilbinkie Rodizio, Westblaak 86, Rotterdam 1800 uur
24-27 jan Chora Bruxelas Festival met o.a. Hamilton de Holanda, Yamandu Costa, EPM Holanda, Brussel, België INFO
27 jan Roda de samba met Viviani Godoy, Parnassos Cultuurcentrum, Kruisstraat 201, Utrecht 1600 uur
27 jan Clube do samba at 't Monumentje met o.a. Rogério Bicudo, 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
27 jan Combo Bossa Bela, Herberg De Gouden Leeuw, Bovenstraat 2, Bronkhorst 1430 uur
27 jan Canjas do Brasil met o.a. Romi, Brasil Rodizio Rotterdam, Westblaak 86, Rotterdam 1800 uur

Februari

1 feb Marilia Mendonça, The Box, Mekongweg 5, Amsterdam 2100 uur INFO: 06 84627757 06 41391582
1 feb Roda de choro, Casa das flores, Zwart Janstraat 56, Rotterdam 1800 uur
2 feb Banzo, by Edmundo Carneiro & Ricardo Fiúza, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
3 feb Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
8 feb Brazil Interaction met Marco Santos en Kees Gelderblom, ISS, Kortenaerkade 12, Den Haag 1700 uur
8 feb Sambeando met o.a. Romi Brasil, Café Averechts, Lijsterstraat 49, Utrecht 21100 uur
9 feb  Roda de samba & Guests, Sambafabriek, Kattenburgerstraat 5, Amsterdam 2100 uur
9 feb Elizabeth Fadel & Floor Polder, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 2000 uur
10 feb Agnes Gosling 4Tet, Verkadefabriek, Den Bosch 1500 uur INFO
10 feb Tinta Bossa, Kunstgalerie De Ploegh, Coninckstr.58, Amserfoort 1400 uur
10 feb Vatapá + roda de samba, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
10 feb Floor & Sa, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
15 feb Romi Brasil, Ele Tapas Restaurant, Oudegracht aan de werf 211, Utrecht 2000 uur
15 feb Banda Fulô, Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur
15 feb Combo Bossa Bela met o.a. Astrid Volckerick, Salon 1813, Deventerstr.13, Apeldoorn 1830 uur
16 feb Roda da Holanda, Pllek, Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 2300 uur
16 feb Brazilian Dance Night met o.a. Marcelo Godoy, Parnassos, Kruisstr.201, Utrecht 2000 uur
16 feb Mike del Ferro & Maya Fridman - Jobim and more - , Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
16 feb Luzazul, Cultuurhuys De Kroon, Waddinxveen 2015 uur
17 feb Josee Koning & Mike del Ferro, De Gelderlandfabriek, Culemborg 1430 uur INFO
17 feb Célio Roberto Silva Quartet, Pllek, Amsterdam 1530 uur
19 feb Marcelo Godoy 4tet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
20 feb Xande De Pilares, Panama, Oostelijke Handelskade 4, Amsterdam 2000 uur
22 feb Femke Smit & Breno Viricimo, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
22 feb Trio Sodade, Casa Das Flores, Zwart Janstraat 56, |Rotterdam 2000 uur
22 feb Sheyla Da Farofa, Fletcher Hotel, Weigelia 22, Leidschendam-Voorburg 1830 uur
23 feb Com Alma met muziek uit N. & Z.Amerika, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
24 feb Pagode de Geni - Geni Pereira, Teatro Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
24 feb Music morning met Gabriel & André, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
24 feb Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
24 feb Latin Jazz at Checkpoint met o.a. Pedro Barros, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1700 uur
24 feb Trio Açai met Femke Smit e.a., Bar Botanique, Eerste van Swindenstraat 581, Amsterdam 1600 uur

Maart

2 mar Carnaval do Brasil met Romi Brasil, Ele Tapas Restaurant, Oudegracht aan de Werf 211, Utrecht 2000 uur
2 mar Marcelo Godoy Quartet, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
2 mar Berimbau de ouro carnaval party, Café Tom Tom, Watertorenweg 180, Rotterdam 1800 uur
2 mar Oedipus Brazilian Carnival at Sexyland, Oedipus Brewing, Ged.Hamerkanaal 85, Amsterdam 2100 uur
3 mar Viviani Godoy's Samba Quartet, Pllek,Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 1500 uur
8 mar Rondje Samba met Lilian Vieira, Haas & Popi, Pampuslaan 501, Amsterdam 2200 uur INFO
8 mar Jazzy Vibes In Brasil met Giuseppe Coppola & Marjoleine ten Cate, Kraaij & Balder, Strijpsestr.79, Eindhoven 2130 uur INFO
9 mar Roda de samba & Guests, Sambafabriek, Kattenburgerstraat 5, Amsterdam 2100 uur
9 mar Bandolaxo Duo (Daniel Migliavacca & Glauco Sölter), Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
10 mar Bandolaxo Duo (Daniel Migliavacca & Glauco Sölter), Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 2000 uur
10 mar Vatapá & Annelore Horn, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
13 mar Blue Bossa Liberté live, The Sounds Jazz Club, 28 Rue de la Tulipe, Brussel 2130 uur
15 mar Trio Macaíba, hosted by Juliana Braga-Party met live muziek, Volta Houtmankade 336, Amsterdam  2200 uur 
17 mar Brazil Interaction met Kees Gelderblom & Marco Santos, Pancho Events, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
17 mar Vita Pagie & Jaime Nanoha, Bij Tas aan tafel -huiskamerconcert-, Houten 1500 uur tasdoet@hotmail.com
19 mar Roda de choro met o.a. Pedro Moura, Café Béguin, Place du Samedi 12 A, Brussel, België 2000 uur
19 mar Combo Bossa Bela, (opname RTV Apeldoorn) Soap, Vlijtseweg 100,  Apeldoorn 1630 uur
22 mar Folkforrósamba albumrelease Paul Cherryseed, Bergsingelkerk, Bergsingel 152, Rotterdam 2000 uur
24 mar Portugese en Braziliaanse muziek, Ivo & Margarida, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
24 mar Choro Sunday met o.a.Morgana Moreno & Marcelo Rosario/EPM Holanda, Grounds, Rotterdam 1430 uur INFO
28 mar Mabassa, Bourbon Street, Amsterdam 2200 uur INFO
29 mar Josee Koning, Amsterdamse Academische Club, Oudezijds Achterburgwal 235, Amsterdam 1700 uur INFO
29 mar Nando Reis, The Box, Amsterdam 2200 uur INFO
30 mar Zangkoor Volver & Vatapá, Sprengeloo, Sprengerweg 81, Apeldoorn 2000 uur INFO
31 mar Morgana Moreno & Marcelo Rosário, Casa Bruti, Den Haag
31 mar Roda de samba da Viviani Godoy convida Ana Beck, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
31 mar Caroline Lobanov goes Brazil, Cereoolfabriek, Utrecht 1500 uur
31 mar Carinhoso in concert met Bodhi Sykora, Theater Vrijburght, Amsterdam 1600 uur INFO

April

2 apr The Getz/Gilberto Project met Annelore Horn, Uffie's, Zutphen INFO
4 apr Filmdocumentaire over Amazone Regenwoud, Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
6 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
6 apr Zangkoor Volver & Vatapá, Showroom, Langstr.20, Arnhem 2000 uur INFO
6 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Ineke Toetenel, Den Haag info@jaimevita.com
7 apr Zangkoor Volver & Vatapá, Brebl, Waalbandijk 14 e/f, Nijmegen 1600 uur INFO
7 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva, Pancho Events, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
7 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva (kinderconcert), Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
7 apr Roda de samba -Brasil 030- met o.a. Lilan Vieira, Parnassos Cultuurcentrum, Kruisstr.201, Utrecht 1600 uur
7 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Sascha van Eijk, Delft info@jaimevita.com
13 apr Roda de samba met Romi Brasil & Celio Roberto, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
19 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
20 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Frans van der Ven, Almere info@jaimevita.com
21 apr Marcello Linhos & Armorial ft.Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
21 apr Solo piano door Elizabeth Fadel voor kinderen, Munganga, Amsterdam1100 uur INFO
26 apr João Bosco, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
27 apr João Bosco Quartet, Lux, Nijmegen 2030 uur INFO

Mei

3 mei Tribute to Djavan, Mario Bakuna e.a., Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
3 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee, 3 Trees Ceramics, Den Haag info@jaimevita.com
4 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee, Galerie van Haeften, Noordwijk info@jaimevita.com
5 mei Viviani Godoy's Trio, Hannekes Boom, Dijksgracht 4, Amsterdam INFO volgt
5 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Anita Doornekamp, Galerie Pol 38, Breda info@jaimevita.com
8 mei Sergio Mendes, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2015 uur INFO
9 mei Sergio Mendes, Theater Heerlen Limburgzaal, Heerlen 2030 uur INFO
10 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Mansour Bakhtiar, Den Haag info@jaimevita.com
11 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Rogier Wieland, Den Haag info@jaimevita.com
12 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Galerie van Slagmaat, Worden INFO
17 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Het Klokhuis, Celebesstraat 4, Den Haag 2000 uur INFO
18 mei Patrizia Di Malta, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
26 mei Batida, Amersfoort Jazz, Amersfoort INFO
26 mei Floor Braam & Luís Rabello, Op Hodenpijl, Schipluiden 1500 uur INFO
30 mei 171 Samba Ensemble en gasten, een avond om te dansen, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
31 mei Susana Raya & Claudia Rolando, Tango en Bossa, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO

Juni

1 jun Roberto Carlos, Vorst Nationaal, 208 Av.Victor Rousseau, 1190 Brussel INFO
8 jun Catopê by Guilherme Pimenta Quartet, Forró e mais, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
14 jun Susana Raya & Claudia Rolando, Jazz, tango & Bossa, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
16 jun The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, MeerJazzCafé, Hoofddorp INFO
15 jun Mario Bakuna & Giuliano Pereira, play Stan Getz & João Gilberto, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
21 jun Milton Nascimento, Paradiso, Amsterdam 1900 uur INFO
22 jun Marco Santos & Kees Gelderblim - interaction - , Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO

Juli

6 jul The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, Koppelkerk, Bredevoort INFO
14 jul Fleurine, North Sea Jazz Festival, Rotterdam INFO
24 jul Gilberto Gil, Openluchttheater Rivierenhof, Antwerpen 2030 uur INFO

Augustus

30 aug North Sea String Quartet & Lilian Vieira, Koorzaal Concertgebouw, Amsterdam 1930 & 2130 uur INFO

September

13-15 sep Nijmegen Samba Festival, Nijmegen INFO
15 sep The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, Hortus, Nijmegen INFO

 

CONCERT TE MELDEN ? GEEF HET ONS DOOR OP INFO@BRAZILIANBLEND.NL

WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN.