Concertagenda

Braziliaanse uit agenda & concerten in Nederland en net over de grens.

 

2024

Januari

5 jan Cabaret Brasil, Gafieira Social Club, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
7 jan School of rock door Andrew Laureth (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
7 jan João Vedana & Filip Vacha, NAR Café der kunsten, Nijverheidsweg 6, Utrecht 1530 uur gratis entree
14 jan Jacque Falcheti ,"Crua CD Launch", Teatro Munganga, Amsterdam 1600  uur INFO
14 jan Ayê, mix van Braz/Port. & Jazz,, Heerenhuyskamerconcerten,Baden Powellaan 12, Rotterdam 1130 uur INFO
18 jan Mike del Ferro & Femke Smit, Splendor, Amsterdam 2030 uur INFO
19 jan Olaiá Music in concert met Roxanne, Breno & Daniel, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
20 jan Cantorias, Blue Note Club Sessions, Muziekgebouw Eindhoven 1700 uur INFO UITVERKOCHT/ESGOTADO
23 jan Lucas Santana, Bossa Nova Club Session, Roode Bioscoop, Amsterdam 2000 uur INFO
26 jan Cantorias, Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
26 jan Vento do mar door Cacha Mundinho, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
27 jan Cantorias, U Jazz, Utrecht 2200 uur INFO
28 jan Ponta Aberta, Heerenhuys Kamerconcerten, Rotterdam 1130 uur INFO
28 jan Clube do samba met o.a.Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur

Februari

1 feb Leo Middea, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO UITVERKOCHT
1 feb Leo Middea, Teatro Munganga, Amsterdam 2130 uur INFO (extra concert)
2 feb Leo Middea, Le Baixu, Brussel, België 2000 uur INFO
2 feb Ernezt Kuijpers & Frans van Keep, Grote Wittenburgerstr.9b, Amsterdam 2000 uur res:erneztk@gmail.com
4 feb Sons do Brasil, Café der Kunsten, Nijverheidsweg 6, Utrecht 1530 uur
4 feb Bossame, "Gluren bij de buren", Kobehof 5, Rotterdam 1245 &1415 & 1545 uur INFO
4 feb Tinta Bossa, "Gluren bij de buren", De Wingerd 2, Amersfoort 1245&1415&1545 gratis entree
7 feb Brazilian Nights Jamsession, New Grounds, Rotterdam 2030 uur free entrance
9 feb Cabaret Brasil, Gafieira Social Club, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
10 feb Tim Bernardes, Paradiso/Tolhuistuin-zonzij, Amsterdam 1930 uur INFO
10 feb Carnaval do Brasil met Nossa roda Amsterdam/Sambaband Oladom+ DJ's, NAR Café der kunsten, Nijverheidsweg 6, Utrecht 2100 uur
11 feb Pipoca by Brazill Jazz Ensemble Sorrindo, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
16 feb Lilian Vieira & Lucas Santana, Triute to ElisRegina, Lantaren Venster, Rotterdam 2030 uur INFO
16 feb Pós-carnaval Azul Events met Bossa FM, Pllek, TT Neveritaweg 59, Amsterdam v.a. 23 uur INFO
16 feb Brasil Mundi Carnival spec.edition, ZIMIHC theater Stefanus, Braziliëdreef 27, Utrecht 1915 uur
18 feb Carinhoso in concert, Sociëteit.Ramses Shaffy Huis, Piet Heinkade 231, Amsterdam 1530 uur INFO
18 feb Lili & Dandan, Folclore Brasileiro voor kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
18 feb Brazil Vibes, Café De Stam, Gerwenseweg 38, Gerwen/Nuenen 1130 uur INFO
18 feb Cavaco sem fronteiras met o.a. Magda Mendes, Heerenhuys Kamerconcerten, Rotterdam 1130 uur INFO
18 feb Brasil Mundi Carnival Jam Session, ZIMIHC Theater Stefanus, Braziliëdreef 2, Utrecht Overvecht 1915 uur
23 feb Jacque Falcheti, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
25 feb Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam v.a. 1600 uur
29 feb Mike del Ferro & Femke Smit, Rumpts Kerkje, Rumpt(Betuwe) 2000 uur INFO

Maart

1 mar Lucas Santana 5-tet, So What ! , Gouda 2100 uur INFO
3 mar Mike del Ferro & Femke Smit, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
3 mar Brasil Swami Jr Trio, Art Base, Brussel 1400 uur INFO
3 mar Clube do samba aan 't IJ, IJcatcher, Piet Heinkade 59a, Amsterdam 1600 uur
7 mar Combo Bossa Bela met o.a. Astrid Volckerick, Grand Café De Posthoorn, Markt 1, Epe (Gld) 1930 uur
8 mar Mario Bakuna & Antonia Antoniou, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
10 mar Vatapa, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1600 uur
10 mar Cantorias, D'n Hiemel, Maastricht 1500 uur INFO
14 mar Forró da quinta by Tulipas, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
14 mar I Love Brazil! Daenen, Greindl & Caporali, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
15 mar Cabaret Brasil, Gafieira Social Club, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
16 mar Lilian Vieira Trio, Kulturhus, Nieuweweg 5, Ruurlo 2000 uur INFO
16 mar Trio Lembranças:Hermine Deurlo,Femke Smit,Daniel de Moraes, JazzFest,Amsterdam 2100 uur INFO
17 mar Filomena Croce & Tiago Lageira, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
17 mar Tinta Bossa, Artishock, Soest 1500 uur INFO
17 mar Choro Festival spec.gast Wanderléa, Grounds, Rotterdam v.a. 1500 uur  INFO
17 mar Jazz op zondag met Femke Smit, Ruigoord 76, Amsterdam 1600 uur
21 mar Terceira margem, theaterplay door Carlos Lagoeiro, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
22 mar Forró na Chinela, Le Baixu, Brussel 1930 uur INFO
23 mar Combo Bossa Bela met Astrid Volckerick e.a.,Theater Fazant, Deventer 1600 uur INFO
23 mar Saravá, Roda de samba, Jungle, Tweede Swindenstraat 26, Amsterdam 2030 uur
24 mar Brazilian Beats door Mariana, Murilo & Alaor voor kinderen, Teatro Munganga , Amsterdam 1100 uur INFO
24 mar Lilian Vieira Trio, Club Jazz on the Waves, Den Hoorn, Texel 1600 uur INFO
25 mar Roda de choro met o.a. Elizabeth Fadel, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
26 mar Bossa Nova Club Session met Anna Serierse, De Roode Bioscoop, Amsterdam 2000 uur INFO
28 mar Sambas from Rio de Janeiro with Breno Virícimo & Fernando del Papa 2000 uur INFO
30 mar Roda da Holanda, Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
30 mar Roda de samba, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur
31 mar Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur

April

1 apr Flevo Ensemble & Lilian Vieira, Phil, Haarlem 1400 uur INFO
2 apr Roda de choro, Le Baixu Brussel 2000 uur INFO
5 apr Gafieira Social Club by Cabaret Brasil, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
6 apr Manel Ferreira, New Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
6 apr Fernando Oliveira, De Twee Spieghels, Nieuwstraat 11, Leiden 1600 uur INFO
7 apr Travessia, 7 strings guitar concert by Manel Ferreira, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
7 apr Caleidoscópio Brasil met Elizabeth Fadel & Angelo Ursini, Bunk Hotel, Catharijnekade 9, Utrecht 1500 uur gratis entree
7 apr Martie Rikhof & Ivo Stuivenberg "Som Do Sol", Jazz Podium Goirle/Jan van Besouw, Goirle 1500 uur INFO
7 apr Samba Roots, Het Plantsoen, Marnixplein 1, Amsterdam 1600 uur
7 apr Brasil030/Caleidoscópio Brasil, Bunk, Catharijnekade 9, Utrecht 1430 uur gratis entree
7 apr Tico no fubá by Daniel Montes & Angelo Ursini, vor kinderen,Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
9 apr Roxanne Hartog - Lucas Santana e.a., Roode Bioscoop, Amsterdam 2030 uur INFO
12 april Roxanne Hartog, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur
13 apr Brasil Mundi Jam Session, Zimihc Stefanus, Braziliëdreef 2, (Overvecht) Utrecht 1915 uur
13 apr The orixás within journey, Casa dos tambores,Rotterdam 1100 uur INFO
13 apr Lecture+DJ set by DJ Tudo(BR) + Brazilian food, Schietbaanstraat 45b, Rotterdam 1900 uur INFO
14 apr Vatapa met o.a.Marleen van Steen en Maurice Rugebregt, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1600 uur
14 apr Leusden Jazz met Fleurine, Kastanjelaan 1, Leusden 1530 uur INFO
15 apr Roda de choro met o.a. Elizabeth Fadel, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
18 apr They shot the piano player (Tenorio jr.), animatiefilm v.a.18 apr.in div.bioscopen en filmhuizen in Nederland
18 apr Terceira Margem (theaterstuk) door Carlos Lagoeiro, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
18 apr Rogério Bicudo, Lola Luid, Derkinderenstraat 44, Amsterdam v.a. 1800 uur
19 apr Forro na chinela, Le Baixu, Brussel 1930 uur INFO
19 apr Tinta Bossa met Elsa Kal, Kunstvilla De Louf, Hoefseweg 5, Amersfoort 2000 uur gratis entree
20 apr Chrono BR by Lilian Vieira & Daniel Montes, Teatro Munganga, Amsterdam 1500 uur INFO
20 apr Martina Effy Bergonzoni, Joy Goh, Alaor Soares, Laaktheater, Den Haag 2000 uur INFO
21 apr African & Brazilian sounds voor kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
21 apr Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
25 apr Desabafo no pé Forró Trio,Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
26 apr Lilian Vieira & Lucas Santana: Tribute to Elis Regina, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
26 apr Dora Morelenbaum, Les Nuits Botanique, Brussel INFO
26 apr Chansons Françaises & Musique Brésilienne, La Bouche à Oreille, Etterbeek (B) 2030 uur INFO
28 apr Desabafo no pé Forró Trio, voor kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
28 apr Combo Bossa Bela met o.a. Astrid Volckerick, Stichting De Verbeelding Zeewolde, De Verbeelding 25, Zeewolde 1500 uur
28 apr Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
28 apr Marc Scholten ontmoet Caroline Lobanov, Het Wilde Westen, Everhard Meijsterlaan 1b, Utrecht 1600 uur INFO

Mei

2 mei Nicola Són, Breno Virícimo e.a., Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
2 mei Forrosá. forró dansavond, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
2 mei Madê met Mose Franssen, CD Release"Paisagem Dos Pensamentos", Maaspodium, Rotterdam 2000 uur INFO
2 mei Nutty Anita's Comedy Night ft.Earl Okin, De Nieuwe Anita, Amsterdam 2045 uur INFO
3 mei Lilian Vieira & Gideon van Gelder "Clube Da Esquina", Orpheus, Apeldoorn 2000 uur INFO
4 mei Special Brazilan Night, Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur
05 mei Bruno Berle, V 11 X Bird, Wijnhaven 101, Rotterdam 2030 uur INFO
7 mei Roda de choro, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
9 mei Roda da Holanda, Breda Jazz Festival, Veemarktplein, Breda 2100 uur INFO
10 mei Andrew Laureth Band, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
10 mei Coração Bossa Nova, Breda Jazz Festival, 't Sas Plein, Breda 1600 uur INFO
10 mei Lilian Vieira e.a., Hotsport Hutspot, Kloosterplaats 6, Schiedam 1800 uur gratis entree
11 mei Rosa Morena Russa (Katerina Ostrovska) & Line Daenen, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
12 mei Cantorias, Breda Jazz Festival,  Veemarktplein, Breda 1330 uur INFO
17 mei Forro na chinela, Le Baixu, Brussel 1930 uur INFO
17 mei Zuco 103, De Beurs, upstairs, Tiel
17 mei Gafieira Socal Club by Cabaret Brasil, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
18 mei Roda da Holanda, Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
18 mei Forró das flores, Cuartito Azul Rotterdam, Schoterbosstraat 17, Rotterdam 1900 uur
19 mei Coração Bossa Nova, Fifth NRE (in de bar), Gasfabriek 5, Eindhoven 1500 uur INFO
19 mei Pipoca by Brazil Jazz Ensemble Sorrindo, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
20 mei Roda de choro met o.a. Elizabeth Fadel, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
23 mei Terceira margem (theaterstuk) door Carlos Lagoeiro, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
24 mei The Brazilian Guitar by Duo Atlantico & guests, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
25 mei Zuco 103, Landgoed Mariënwaerdt, Beesd
26 mei Gandhaya Quartet (Braziliaans/Indiaas), Heerenhuys Kamer Concerten, Rotterdam 1130 uur INFO
26 mei Kees Gelderblom, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO esgotado/uitverkocht
26 mei Chora Cavaquinho met Marijn van der Linden en Lilian Vieira voor de kids, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
26 mei Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
28 mei Lucas Santana Bossa Nova Club Session, De Roode Bioscoop, Amsterdam 2030 uur INFO
29 mei Cor Bakker, Hermine Deurlo en Tamara Maria, Azijnfabriek, Den Bosch 2030 uur INFO
30 mei Mart'nália & Paulinho Moska, De Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO
30 mei S.O.S. Rio Grande do Sul Benefiet Concert, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
31 mei Novas Trilhas (Annelore Horn e.a.), De Beken, Nieuwe Keijenbergseweg 174, Renkum 1930 uur
31 mei Lilian Vieira & Gideon van Gelder, "Clube da esquina", Chassé, Breda 2030 uur INFO

Juni

1 jun Lenine & Martin Fondse, The Bridge ll, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
1 jun Josee Koning, Molenaar Big Band, Cultuurkoepel, Heiloo 2015 uur INFO
1 jun Estrela da Favela - X Saravá Roda de samba, Oranjekerk, van Ostadestraat, Amsterdam 2100 uur INFO
2 jun Chico Donker Duyvis & Juliano voor kids, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
4 jun Roda de choro, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
6 jun Forró da quinta by Tulipas, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
7 jun BaianaSystem, Melkweg (Max), Amsterdam 1900 uur INFO
7 jun Marcelo Godoy Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
9 jun Vatapa, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1600 uur
9 jun Michel Tasky Quartet, Lew Baixu, Brussel 1800 uur INFO
12 jun Vitor Araújo & Metropole Strings, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
14 jun Ed Motta, Paradiso (Tolhuistuin-club), Amsterdam 2030 uur INFO GEANNULEERD !
14 jun Gafieira Soical Club by Cabaret Brasil, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
15 jun Bernardo Lobo, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
15 jun Festa Junina Azul Events met Bossa FM, Kanaalweg 30, Utrecht v.a. 1400 uur INFO
17 jun Roda de choro met o.a. Elizabeth Fadel, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
21 jun Clube do samba 30th anniversary celebrations, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
21 jun Femke Smit & Mike del Ferro, On the Roof, Amsterdam, 2030 uur INFO
22 jun Tribute to Rita Lee- Ela por elas door div.art., Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
22+23 jun Festa Junina, Korenbocht 10, Oosterhout NB INFO
22 jun Festa Junina "Arraiá Junino 2024", Fab 28, Fabritiuslaan 28, Eindhoven 1200-1800 INFO
22 jun Josee Koning ft.Leonardo Amuedo : "Doce Presença", Lantaren Venster, Rotterdam 2030 uur INFO
23 jun Josee Koning ft.Leonardo Amuedo : "Doce Presença", Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
23 jun Munganga Party 37 years met Forró and dance by Tulipas, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
25 jun Arthur Verocai & Metrople Orkest, Holland Festival, Concertgebouw, Amsterdam 2030 uur INFO
26 jun Anitta, Melkweg, Amsterdam 1900 uur INFO
27 jun Terceira Margem (theaterstuk) door Carlos Lagoeiro, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
28 jun Mario Bakuna Band, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
30 jun School of rock met het Andrew Laureth Trio voor kids, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
30 jun Rafael Pereira Lima, Heerenhuys Kamerconcerten, Rotterdam 1130 uur INFO

Juli

2 jul Marina Sena, Paradiso/Tolhuituin-club, Amsterdam 1930 uur INFO
3 jul Bixiga 70, Paradiso, locatie Tolhuis tuin, Amsterdam 1930 uur INFO
4 jul Elaine Morais sings Minas Gerais, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
5 jul Chico Donker Duyvis & Juliano (Japanese/Brazilian and other music, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
6 jul Tribute to Gal Costa met o.a. Ana Beck, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
7 jul Let's Go Samba, Nelson Latif, Breno Alves e.a. voor kids, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
12 jul Roda de samba, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
12 jul Amaro Freitas, North Sea Jazz Festival, Ahoy, Rotterdam INFO
13 jul Marisa Monte, North Sea Jazz Festival, Ahoy, Rotterdam INFO
14 jul Djavan, North Sea Jazz Festival, Ahoy, Rotterdam INFO
16 jul Ana Frango Elétrico, Valkhof Festival, Nijmegen INFO
18 jul Terceira margem (theaterstuk) door Carlos Lagoeiro, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
19 jul Gafieira Social Club by Cabaret Brasil, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
27 jul Margareth Menezes, Paradiso, Amsterdam 2030 uur INFO
28 juli Marcelo D2, Melkweg, Amsterdam 1900 uur INFO

Augustus

3 aug Marcos Valle, Dekmantel Festival, Amsterdam INFO

September

1 sep Filomena Croce & Tiago Lageira voor kids (wereldmuziek), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
2 sep Rogê, Paradiso locatie Tolhuistuin, Amsterdam 2030 uur INFO
4 sep Tiago Iorc, Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO
15 sep Novas Trilhas, Tuin De Lage Oorsprong, van Borsselenweg 36 , Oosterbeek 1430 uur
22 sep Sambafestival, Nijmegen INFO
30 sep Agnes Nunes & Mari Froes, Melkweg,Amsterdam 1930 uur INFO

Oktober

9 okt Josee Koning, Jazzdagen Harderwijk, Catharinakapel, Harderwijk 2015 uur INFO

November

7 nov Marisa Monte, Concertgebouw, Amsterdam 2015 uur INFO uitverkocht/esgotado
10 nov Marisa Monte, Cirque Royal, Brussel 2000 uur INFO

December

3 dec Monobloco, Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO

===================================================================

2025

Februari

3 feb Alceu Valença & Orquestra Ouro Preto, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2030 uur INFO

 

 

CONCERT TE MELDEN ? GEEF HET ONS DOOR OP INFO@BRAZILIANBLEND.NL

WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN.

====================================================================

VORIGE JAREN:

2023

Januari

5 jan Josee Koning, Het Oude Kerkje, Kortenhoefsedijk 168, Kortenhoef, 2015 uur INFO
6 jan Brazilian Jazz Night met o.a.Viviani Godoy, Jazzcafé Dizzy,'s Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2100 uur 
8 jan Samba Roots met Igor Malungo, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
12 jan Forró da quinta by Ivan Greg Trio, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
14 jan Autour de Getz & Gilberto - Hôbalala Jazz, Chapelle de Boondael, Ixelles, België 2000 uur INFO
14 jan Roda da Holanda met o.a. Femke Smit, Tobacco Theater, Amsterdam 1930 uur INFO
15 jan Josee Koning, De Drom, Enkhuizen   1500 uur INFO
19 jan Mabassa, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
20 jan Brazilian Night @ Vi-Kings met Célio Roberto Silva, Vi-Kings Bar, Noordeinde 28 , Leiden 2200 uur
22 jan Braziliaanse muziek met als gast Maurice Rugebregt, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1600 + sessie om 1730
28 jan Bijlmer Klassiek: Bossa Nova met o.a.Breno Virícimo & Laura Polence, Bijlmer Park Theater, Amsterdam, 2000 uur INFO
29 jan Os Gringos Do Samba (dansconcert), Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
29 jan Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur

Februari

2 feb Vitor Garbelotto & Roberto de Oliveira, Art Base "Homage a Baden Powell", 29 Rue des sables, Brussel 2000 uur
3 feb Diogo Nogueira, Melkweg, Amsterdam 1900 uur INFO
3 feb Cubrabop 5 ft.Martie Rikhof, Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2100 uur INFO
3 feb Fernando Oliveira, Café Averechts, Lijsterstraat 49 Utrecht 2100 uur
4 feb Olá Brazil clubnacht, Melkweg, Amsterdam 23.59 uur INFO
4 feb Filomena Croce Duo, Torpedo Theater, Amsterdam 2000 uur INFO
5 feb Tinta Bossa "Gluren bij de buren festival", Kapelweg 187a, Amersfoort 1330+1500+1630 uur
9 feb Forró da quinta door Celinho Silva & Trio Tulipa, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
9 feb Prato-Feito música Brasileira met Murilo Damasceno, Alaor Soares en Kees Gelderblom, September, Grote Markt 26 Den Haag 2100 uur
11 feb Mario Bakuna Band, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
12 feb Brazilian Northeast Music by Ivan Greg and guests, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
18 feb Carnaval em Utrecht met o.a.Viviani Godoy + DJ, NAR Café der kunsten, Nijverheidsweg 6, Utrecht v.a. 23:00 uur INFO
18 feb Carnaval Jungle Brazil (Carnavalsfeest), Markt Centraal, Amsterdam INFO
23 feb Roda de choro, September, Grote Markt 26 Den Haag 2100 uur
24 feb Forró nacht met Ivan Greg, Het Koorenhuis, Den Haag 1900 uur INFO
26 feb Clube Do Samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur

Maart


3 mar Tamara Maria, Brasserie Cé Golden Tulip Hotel, Markt 57, Den Bosch
3 mar Viviani Godoy & Jan Dumée, Dizzy, 's Gravendijkwal, Rotterdam 2100 uur INFO
4 mar Forró Night met het Ivan Greg Trio en DJ Atse, De Nieuwe Anita, Amsterdam v.a. 2000 uur INFO
4 mar Brazil Mundi Jam Session, Zimihc theater Stefanus, Braziliëdreef 2, Utrecht 1900 uur
5 mar Roda de feijoada Bossa FM met Nossa Roda en Forró (Ivan Greg), Café Keet, Kanaalweg 30, Utrecht v.a. 1400 uur INFO
5 mar Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
9 mar Brazilian Night met o.a. ELizabeth Fadel, September, Grote Markt 26, Den Haag 2100 uur 
10 mar Philippe Powell Trio, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
10 mar Antonio Villeroy, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
10 mar Andrew Laureth, Bierfabriek Amsterdam, Amsterdam 2100 uur
11 mar Brazil Jazz Ensemble Sorrindo, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
11 mar Brazilian Night met Célio Roberto Silva & Olaf Keus, VI-Kings Bar, Noordeinde 28, Leiden 2100 uur 
12 mar Batucada by Alaor Soares (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
12 mar Jos van Beest Trio & Lucas Santana, Rest.Kombof, Woude 32, De Woude 1500 uur
12 mar Roda de choro, Splendor, Nwe.Uilenburgstraat 116, Amsterdam 1730 uur
12 mar Balanço A3 met o.a. Hans Vroomans, Take 5, Parade 62, Venlo 1700 uur INFO
18 mar Roda da Holanda met o.a. Lilian Vieira, Badhuis Oedipus, Javaplein 21, Amsterdam INFO
18 mar Brazilian Masters, Teus Nobel + Daniel de Moraes, De Duif, Amsterdam 2015 uur INFO
23 mar João Vedana, Café Tussentijd, Jans Kerkhof 24, Utrecht 2000 uur
24 mar Jorge Aragão, Westerunie, Amsterdam INFO
24 mar Table d'hôtes Br'silienne avec le Soltacorda Trio, Rue Alphonse Asselbergs 1180, Brussel INFO tablesenfete.be
24 mar Trio Das Flores + workshop (forró), Het Koorenhuis, Prinsegracht 27, Den Haag 1900-0100 uur INFO
25 mar The Brazilian Maxixe Quartet Project, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
25 mar Roda da Holanda met o.a. Lilian Vieira, Grounds, Rotterdam 2000 uur INFO
26 mar Vatapá en Hans Mekel + sessie, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1700 uur
26 mar EPM Holanda Quintet ft.Julio Lemos, Heerenhuyskamerconcerten, Rotterdam 1130 uur INFO
26 mar Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur
31 mar Cabaret Brasil (met div.Braz.muzieksoorten !), Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2100 uur

April

1 apr Samba Capoeira Jam Event, van Almondestraat 2,Amersfoort 1200-1500 uur INFO
2 april Edson Gomes & Nelson Latif (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
2 apr Samba Roots - Roda de samba, Chez Miné, Bos en Lommerplantsoen 1, Amsterdam 1500 uur
2 apr Teus Nobel & Daniel de Moraes, Kultuurwerkplaats, Weverstraat 85, Oosterbeek 1500 uur INFO
4 apr Roda de samba, Le Baixu, Brussel 2000 uur 
7 apr Cabaret Brasil, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
7 apr Andrew Laureth Trio, Bierfabriek, Nes 67, Amsterdam 2100 uur 
8 apr Bernardo Lobo & Pablo Lapidusas, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
8 apr Jazz Out Feest met Roda da Holanda en Viviani Godoy, Theater Heerlen 2359 uur INFO
13 apr Forró da quinta door Celinho Silva & Trio Tulipa, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
13 apr Salvador"The Music Of Baden Powell"met o.a. Nelson Latif, September, Gr.Markt 26,Den Haag 2100 uur INFO
16 apr Baco Exu Do Blues, Melkweg (Max), Amsterdam 1900 uur INFO
16 apr Só Choro by Elizabeth Fadel, Nelson Latif, Murilo Damasceno, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
16 apr Ellister v.d.Molen/Egle Petrosiute, Golden Tulip Keyser, Breda
19 apr Hamilton de Holanda & Nduduzo Makhathini, Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam 2030 uur INFO
19 apr Anna Setton "O Futuro É Mais Bonito", Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
21 apr Hommage à Osman Martins, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
22 apr Manasses de Sousa & Dominique Cravic "Mano a Mano", Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
22 apr Tribute to Gal Costa met o.a. Ana Beck, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
23 apr Roda de choro + workshop met o.a. Marijn, Elizabeth en Maripepa, Splendor, Amsterdam 1500 uur INFO
27 apr Viviani Godoy Samba Trio, September, Gr.Markt 26, Den Haag 2130 uur INFO
28 apr Hamilton de Holanda & Nduduzo Makhathini, Lantarenvenster, Rotterdam 2030 uur INFO
29 apr Emicida (Braziliaanse RAP), Tolhuistuin, Amsterdam zaal open 1930 INFO
29 apr Chico Pinheiro & Romero Lubambo, Jazz Station, Brussel INFO
30 apr Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur

Mei

4 mei Marcel Powell & Armandinho Macêdo "Tribute to Baden Powell", Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
7 mei Trio Cor Das Cordas ft.Edmundo Carneiro, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
7 mei Marcel Powell & Armandinho Macêdo, New Grounds, Rotterdam 1930 uur INFO
11 mei Forró da quinta met Trio das flores, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
11 mei The music of Chico Buarque met o.a. Kees Gelderblom, Café-Rest.September, Grote markt 26, Den haag 2100 uur INFO
12 mei Joyce Moreno & Tutty Moreno, Le Baixu, Brussel, 2000 uur INFO
17 mei Zuco 103, Release Tour Telenova, Hedon, Zwolle
18 mei Zuco 103, Release Tour Telenova, Bird, Rotterdam
18-21 mei Breda Jazz Festival, Binnenstad Breda INFO
19 mei Josee Koning "Batida Revisited", De Pletterij, Haarlem 2000 uur INFO
19 mei Cabaret Brasil, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
19 mei Breda Jazz Festival, Ripa na tulipa, Pleintje Veemarktstraat, Breda 1330 uur INFO
20 mei Mario Bakuna American Songbook in a Brazilian Twist, Teatro Munganga, Amsterdam 2230 uur INFO
20 mei Zuco 103, Release Tour Telenova, Vera, Groningen
20 mei Brazilian Jaz Night ft.Roxanne Hartog, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127A, Rotterdam 2100 uur 
21 mei Zuco 103, Release Tour Telenova, Tivoli Vredenburg, Utrecht 
21 mei Vatapá en Tamara Maria + sessie, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen
21 mei Chico Donker Duyvis, Breda Jazz Festival, Breda 1330 uur INFO
21 mei Coração, Breda Jazz Festival, Breda 1600 uur INFO

21 mei Jazz Vibes In Brazil, Kasteel Croy, Croylaan 14, Aarle-Rixtel, 1400 uur INFO jazzyvibesinbrazil@outlook.com
25 mei Philippe Powell Trio, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
25 mei Alô Mamãe door Tom Pacheco & Diego Oliveira, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
27 mei Roda de feijoada Bossa FM & Azul met Nossa Roda, Kanaal30, Kanaalweg 30, Utrecht v.a. 1400 uur INFO
28 mei Roda de choro, met op.a.Maripepa Contreras & Marijn van der Linden, Splendor, Amsterdam 1500 uur
28 mei Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Cafe 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur

 

Juni

3 jun Egle Petrosiute album release ft.Kiko Freitas e.a., De Duif, Amsterdam INFO
3 jun Jean François Prins and others, "Rio de Jazzeiro" , Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
3 jun Brazilian Latin Jazz Trio, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
4 jun Capoeira door Julio & Pedro Pimentel, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 voor kinderen INFO
4 jun Os gringos do samba (dansconcert), Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
4 jun Coração Bossa Nova, Restaurant OST, Daalakkersweg 14, Eindhoven 1500 uur gratis entree
6 jun Roda de choro, Le Baixu, Brussel 2000 uur gratis toegang INFO
8 jun Tassin, Greindl & Pedro Moura, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
8 jun The music of A.C.Jobim met o.a. Wilson Teixeira, September, Grote Markt 26, Den Haag 2100 uur 
9 jun Cabaret Brasil, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
9 jun Azymuth, Simplon, Groningen 2000 uur INFO
10 jun Azymuth, N9, Eeklo, België 2000 uur INFO
10 jun Forró das flores trio, Cuartito Azul, Schoterbosstr.17, Rotterdam 1930 uur
10 jun Tribute to Radamés Gnattali by Vitor Garbelotto, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
10 jun Roda da Holanda, Podium Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
11 jun Terra Curumim, voor kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
11 jun Small Talk (Saskia Jonker & Maxim Baghuis), Buurtlunch, Pijnackerplein, Rotterdam 1230 uur
16 jun Djavan, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2015 uur INFO
17 jun Leo Middea meets Breno Virícimo, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
18 jun Roda de samba - Samba Roots, Chez Mine, Bos en Lommerplantsoen 1, Amsterdam 2300 uur
18 jun Rotterdams Jeugd Symphonie Orkest/EPM Holanda, De Doelen, Rotterdam 1300 uur INFO
18 jun Simone Pormes & Band, Musicon, Den Haag 2030 uur INFO
18 jun Roda "Lamentos", Splendor, Amsterdam 1600 uur
22 jun Forró da quinta door Tulipas, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
22 jun Braz.Jazz Sessions met o.a. Floor Polder/Nelson Latif, September, Grote Markt26 ,Den Haag 2100 uur
23 jun Duo Atlantico, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
24 jun Paula Morelenbaum, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
24 jun Djavan, Bozar, Paleis voor schone kunsten, Henry le boeuf zaal, Brussel 2000 uur INFO
25 jun Festa Junina Bossa FM & Azul, Kanaal30, Kanaalweg 30, Utrecht v.a. 1400 uur INFO
24 jun Festa Junina, Forró Rotterdam, Teilingerstraat 120, Rotterdam 1900 uur
24 jun Yoryia & Joy Goh Duo, Aquarela do Brasil", Laaktheater, Den Haag 2000 uur INFO
25 jun Tadeu Duarte & Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
25 jun Amsterdam Roots Festival met o.a. Bala Desejo, Oosterpark, Amsterdam v.a. 1900 uur gratis entree INFO
25 jun Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
25 jun Festa Junina Tulipas, Kanaal30, Kanaalweg 30, Utrecht 1400 uur
25 jun Festa Junina met Trio Tulipa, Café The pocket, Badstraat 38, Katwijk 1400 uur
26 jun Luedji Luna, Paradiso, Amsterdam 2030 uur INFO
27 jun Os Mutantes, Paard, Den Haag INFO
27 jun Alexandre Leão, De Tussentijd, Janskerkhof 24, Utrecht 2030 uur gratis entree
29 jun Brazilian Night met o.a. Marcelo Godoy, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2030 uur

Juli

1 jul Mario Bakuna &  Andria Antniou, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
1 jul Luís Rabello & Aida String 4-tet, werk van Radamés Gnattali & Brahms, Bergsingelkerk, Rotterdam 2000 uur INFO
1 jul Small Talk, Grand Cafe van Laurens Antonius, Nwe.Binnenweg, Rotterdam 1400 uur
1+2 jul Dudok Jazz Tour met o.a Trio Fadel, Nelson Latif, Lilian Vieira, Marcelo Godoy, Dudok, Rotterdam INFO
2 jul Tadeu Duarte & Nelson Latif, voor kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
2 jul Sambalanço 030, Nar Café der kunsten, Nijverheidsweg 6, Utrecht 1530 uur
2 jul Tinta Bossa, Theetuin Soest, Nieuweweg 4, Soest 1300+1430+1600 uur gratis toegang
2 jul Brazilian Songs by Hamilton Pinheiro Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
2 jul Samba Roots, Chez Mine, Bos en Lommerplantsoen 1, Amsterdam 1500 uur
3 jul Roberta Sá, Le Baixu, Brussel INFO sold out - esgotado
3 jul Chorodam in concert, at de Prinsekerk met o.a Marijn van der Linden, Prinsekerk, Rotterdam 1500 uur
4 jul en 5 jul Hamilton de Holanda, Le Baixu, Brussel INFO
7 jul Bia Ferreira, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 2045 uur INFO
7 jul Cabaret Brasil Gafieira Social Club, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
7 jul NSRT at Dizzy met D.d. Moraes, J.Dumee & Brancka, Dizzy, 's Gravendijkwal 127, Rotterdam 2100 uur INFO
8 jul Roda de samba o.l.v. Nelson Latif met gasten, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
9 jul Liniker, Paradiso/Tolhuistuin, Amsterdam 2030 uur INFO
9 jul Hermeto Pascoal, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 1730 uur INFO
13 jul Tropicalia w/Roda da Holanda, Bodhi Beach, Strandafgang Zuiderduin 2, Zandvoort 1900 uur INFO
13 jul Forró da quinta met João Bittencourt Trio, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
14 jul Àvuà, De Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO
14 jul Forró das flores trio, Summertime Festival, Grote Markt, Den Haag 1800 uur
15 jul Marcelo Godoy en Cumbia party, Paviljoen a/h water, Brielselaan 157, Rotterdam 2000 uur INFO
16 jul Elizabeth Fadel & João Bittencourt, voor kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
16 jul Elizabeth Fadel & João Bittencourt, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
21 jul O choro club do rio Amstel met o.a. Maripepa Contreras & Marijn van der Linden, Splendor, Amsterdam 1600 uur INFO
22 jul Banda Fulô, Teatro Munganga, Amsterdam 20 00 uur INFO
23 jul Gilberto Gil Farewell to Amsterdam, Concertgebouw, Amsterdam 2000 uur INFO
23 jul Elizabeth Fadel & Floor Polder, Roode Bioscoop, Amsterdam 1600 uur INFO
27 jul Marcelo Godoy, Paddy Murphy's, Rodezand 5, Rotterdam 
28 jul Marcelo Godoy & Nelson Latif, Het Herboren Aapje, Grave, 2000 uur gratis toegang
28 jul Duo Garbelotto/de Oliveira Brazil Bossa, Art Base, 29 Rue des Sables, Brussel 2000 uur INFO
28 jul Viviani Godoy Trio, Legends, Noordwijk 2100 uur INFO
29 jul Clube do samba, Zaanse Schans, Molen Het Klaverblad, Kalverringdijk 37, Zaandam 1700 uur INFO
29 juli Floor Polder (Heiko Dijker Group) Landjuweel Festival, Ruigoord, Amsterdam INFO
30 jul Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur

Augustus

5 aug Zéu Lobo, 100 Jaar Piushaven, Tilburg 1445 & 1645 uur INFO
7 aug Marcos Valle, De Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO
10 aug Marcelo Godoy Quintet, Biergarten, Schiestraat 18, Rotterdam 2000 uur INFO
13 aug Elizabeth Fadel & Floor Polder, Splendor, Amsterdam 2000 uur INFO
13 aug Astrid Volckerick, Park Vogeleiland, Deventer 1430 uur gratis toegang
14 aug Lucas Santana, De Duif, Amsterdam "Grachten Festival", 2100 uur INFO
16 aug Olaiá Music & Roxanne Hartog, -Grachtenfestival - Botanische Tuin Zuidas, Amsterdam 1230 uur gratis INFO
20 aug Floor Polder "Brisa Carioca", Weekend van de romantische muziek, Park onder de Euromast,Kievitslaan 25, Rotterdam INFO
20 aug Trio So Nice met Astrid Volckerick, Park Vogeleiland, Deventer 1430 uur gratis toegang
22 aug Francisco Mário, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
25 aug Banda Fulô, Jazz Café Dizzy, Rotterdam 2100 uur INFO
25 aug Crossing Oceans+Duo Aló, Batavierenhuis,Rotterdam 2000 uur INFO
26 aug Recital for sample, performance by Caco Pontes, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
26 aug Coração Bossa Nova,Jazz in Catstown, Helmond 1900 uur INFO
27 aug Samba Roota, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
27 aug Projeto Saravá met o.a. Jeroen Hensel en Daniel de Moraes, Amstelhaven, Mauritskade 1, Amsterdam 1500 uur gratis entree
27 aug Banda Fulô, Jazz Festival, Delft 1400 uur  INFO
27 aug Ana Caram & Elizabeth Fadel, Dizzy Jazzcafé, 's Gravendijkwal 127, Rotterdam 2100 uur INFO
31 aug Marcelo Godoy e.a., Paddy Murphy's, Rodezand `5, Rotterdam 2100 uur

September

1 sep Rabeca Brasileira,by Cláudio Rabeca, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
1 sep Sexta Brazuca met o.a. Reinaldo Lopes, "Brasil 030", De Tussentijd, Jansekerkhof 24, Utrecht 2030 uur
2+3 sep Sambafestival, Nijmegen INFO
2 sep Small Talk, Galerie Serruys, Nwe.Binnenweg 33, Rotterdam 1400 uur
2 sep Novas Trilhas met o.a. Annelore Horn, De Lindberg, Nijmegen 2100 uur 
3 sep Crossing Oceans, Heerenhuys Kamer Concerten, Rotterdam 1130 uur INFO
3 sep Trio Lobo, De Boemel, Burg.Brokxlaan 8-76, Tilburg 1600 uur gratis entree
4 sep Sessa, Poppodium & Café Rotown, Nwe.Binnenweg 19, Rotterdam 2000 uur INFO
5 sep Roda de choro, Le Baixu, Brussel 2000 uur gratis entree INFO
8 sep Cabaret Brasil, Gafieira Social Club, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
9 sep Latin in the park: Samba do Brasil met o.a.Roda da Holanda, Zuiderparktheater, Den Haag 1800 uur INFO
9 sep ChoroSamBassaNova, Murphy's Law, Dr.Kuyperstraat 7, Den Haag 2100 uur
10 sep Zéu Lobo & Michiel Westerhuis, Heyhoef Promenade, Reeshof, Tilburg 3 sets, 1245,1415 en 1530 uur
14 sep Forró da quinta met Trio Forró das flores, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
14 sep Viviani Godoy, Brazilian Jazz Sessions, September, Grote Markt 26, Den Haag 2100 uur
15 sep This is Jandra, Brazilian Jazz, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
15 sep Earswideopen & Monk Meets The Beatles & Trio Lembranças, On The Roof, Amsterdam 2030 uur INFO
15 sep Regenboog Café met Paulinho Paes, Theater Pantalone, IJsselstein 2000 uur INFO toegang gratis
16 sep Blue Bossa Liberte: Brasil & More, Art Base, Zandstraat 29, Brussel 2000 uur INFO
16 sep Cantorias, Blije Bietjes Festival, Plantage Park, Harderwijk INFO
17 sep Saravá, Roda de samba, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
17 sep Brasil Mundi Jam Session met o.a. Romi Brasil, Zimihc theater Stafanus, Braziliëdreef 25, Utrecht 1600 uur
18 sep Caetano Veloso, Carré, Amsterdam 2000 uur INFO
21 sep Alceu Valença, Melkweg, Amsterdam 1900 uur INFO
23 sep Brazilian Choro Music, Duo Angeleas & Marinho, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
23 sep Roda da Holanda, Podium Grounds, Rotterdam 2000 uur INFO
24 sep Brazil in words and chords, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
24 sep Brazilian Jazz Jam met o.a. Wagner Vasconcelos, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstr.135, Amsterdam 1700 uur
24 sep Combo Bossa Bela, Hanze Chocolade Festival t/o café Pierrot, Zutphen tussen 1200 & 1700
24 sep Caroline Lobanov ontmoet..., Cereolfabriek, Everard Meijsterlaan 1, Utrecht 1600 uur
24 sep Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur
25 sep Caetano Veloso, Bozar, Brussel 2000 uur INFO
28 sep Irish Pub goes Brazilian met o.a. Marcelo Godoy, Rodezand 15, Rotterdam gratis entree
30 sep Mario Bakuna, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
30 sep Festa Brazil, Loods Komeet, Polluxstraat 10, Den Haag 1500 uur INFO

Oktober


1 okt Ripa na tulipa, New Grounds, Rotterdam 1930 uur INFO
3 okt Bebel Gilberto, Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO
5 okt Forró da quinta by Forró de Rabeca, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
7 okt Vida Brasileira met o.a. Laura Polence & Breno Virícimo, Muziekgebouw a/h IJ, Amsterdam 1415 uur INFO
6 okt Didier Sustrac & Roberto di Ferdinando, Centre Culturel d'Herlaimont, Place de l'hotel de ville 15, Chaoelle lez Herlaimont België 2000 uur
8 okt Zuco 103, Bimhuis, Amsterdam 1430 uur INFO
8 okt Bossame, EP Release concert, New Grounds, Rotterdam 2000 uur INFO
8 okt Brazilian Jazz Jam met o.a.Femke Smit, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstraat 115, Amsterdam 1700 uur
9 okt Marcel Powell solo, Art Base, Brussel 2000 uur INFO
11 okt Brazilian Nights Jamsession, New Grounds, Rotterdam 2000 uur INFO
12 okt Marcel Powell. Teatro Munganga. Amsterdam 2000 uur INFO
12 okt Elizabeth Fadel - Choro Trio, September, Grote Markt 26, Den Haag 2100 uur INFO
14 okt Lilian Vieira & Gideon van Gelder, Common Ground Festival, Zwolle INFO
15 okt Ela por elas: Tribute to Rita Lee, Teatro Munganga,Amsterdam 1600 uur INFO
15 okt Wensboom Concert met o.a. Coração Bossa Nova, De Bussel, Oosterhout 1500 uur INFO
15 okt Arto Lindsay & Melvin Gibbs, Botanique, Brussel 1930 uur INFO
15 okt João Vedana, Pllek, T.T.Neveritaweg 59, Amsterdam 1600 uur
16 okt Duo Brasileirinho-Bossa and more, Art Base, Zandstraat 29,Brussel 1900 uur INFO
20 okt Cabaret Brasil, Gafieira Social Club, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
20 okt Opening café Heilig Leven met o.a. Femke Smit, Spaarndammerstr.872, Amsterdam 2000 uur
20-22 okt Choro Weekend van EPM Holanda, Oostvoorne INFO (aanmelden tot 15/9)
21 okt De cara limpa by Pedro & Gabriel Altério, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
22 okt Vatapa, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1600 uur 
22 okt Samba Roots, Stadhuisplein 2, Almere 1700 uur
23 okt Gilberto Gil, Koninklijk Circus, Brussel 2000 uur INFO
23 okt Roda de choro by Clube do rio Amstel, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
25 okt Luis Reis, Bossa Nova Brazil, Art Base, Brussel 1900 uur INFO
26 okt The Music Of João Donato, September, Grote Markt 26, Den Haag 2100 uur
27 okt Chico Pinheiro Quartet, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
28 okt Mariana Elsas, Afro sambas, Bossas and the return to samba, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
28 okt Rhythms of Rio met o.a Josee Koning & Femke Smit, Club Dauphine, Amsterdam 2000 uur INFO
28 okt Bixiga 70, Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
29 oct Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
29 okt Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur

November

1 nov Joyce Moreno, Lantaren Venster, Rotterdam 2030 uur INFO
2 nov Olaiá Music in concert, Roxanne, Breno & Daniel, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
3 nov Marcos Almeida, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
3 nov Trio So Nice met Astrid Volckerick, 't Arsenaal, Doesburg 2030 Doesburg Jazz INFO
3 nov João Vedana, jamsession(happening every friday !!), Warmoes, Vlampijpstr.94, Utrecht 2100 uur 
4 nov Astrid Volckerick & Frans van Keep, Proeverij De Stadstuin, Doesburg 1200 uur Doesburg Jazz INFO
4 nov Mario Bakuna Band, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
5 nov Mario Bakuna Band, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127, Rotterdam INFO
5 nov Combo Bossa Bela met Astrid Volckerick, Doesburg Jazz, Stadshotel Doesburg, Doesburg 1500 uur INFO
9 nov Alex Hamburger Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
10 nov Bala Desejo, Le Guess Who? Festival, Utrecht INFO
11 nov Bixiga 70, Le Guess Who? Festival, Utrecht INFO
11 nov Domenico Lancellotti, Le Guess Who? Festival, Utrecht INFO
11 nov Roda da Holanda tribute to Grupo Fundo de Quintal, Toekomstmuziek, Amsterdam2000 uur INFO
11 nov ChoroSamBassaNova, Murphy's Law, Dr.Kuyperstraat 7, Den Haag 2100 uur
12 nov Tico no fubá by Montes & Ursini (voor kinderen) Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
12 nov Ana Frango, Le Guess Who? Festival, Utrecht INFO
12 nov Music of Baden Powell, Bibliotheek, Spui 68, Den Haag 1400 uur
14 nov Gilsons, Amare, Den Haag 2000 uur INFO
14 nov Brazilian Jam met o.a. Brechtje Kraan, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstr.115 Amsterdam 1700 uur
15 nov Salomão Soares (solo), Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
17 nov Cabaret Brasil, Gafieira Social Club, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
19 nov Novas Trilhas met Annelore Horn, Uitspanning De Vroolijke Frans, Knoevenoordstr.51, Brummen 1430 uur gratis entree
20 nov Roda de choro by Choro clube do rio Amstel, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
21 nov Gilsons, Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO
21 nov Brazilian Jam, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstr.115, Amsterdam 1700 uur
23 nov Forró da quinta by Tulipas, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
24 nov Ola Brazil, Tivoli Vredenburg locatie Cloud Nine, Utrecht 2330-0400 uur INFO
24 nov Forró Nacht, workshop+nacht party, Het Koorenhuis, Prinsegracht 27, Den Haag 1900 uur
24 nov Ana Rocha & Diederik Wissels, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
25 nov Moonstruck Jazz Nights: Sonho Brasileiro, Lilian Vieira & Ramón Valle, Tobacco Theater, Nes 75, Amsterdam2000 uur INFO
25 nov Roda da Holanda, Grounds, Rotterdam 2000 uur INFO
25 nov Vatapá met o.a. Tamara Maria, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 2000 uur
25 nov Roda de choro, De Pianofabriek Cultureel Centrum, Fortstraat 35, Sint Gillis, België 1900 uur
25 nov Passos e ritmos nordestinos, Popradar, Burg.Hovylaan 12, Den Haag 2030 uur gratis entree
26 nov Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur
28 nov Brazilian Jam, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstr.115, Amsterdam 1700 uur
29 nov Elizabeth Fadel, "Forró da Beth", Irish Pub, Rodezand 15, Rotterdam 2130 uur

December

1 dec Cabaret Brasil, Gafieira Social Club, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
2 dec Antonio Villeroy, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
3 dec Sons do Brasil met o.a. Nelson Latif, NAR Café der kunsten, Nijverheidsweg 6, Utrecht 1500 uur gratis entree
5 dec Brazilian Jam, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstr.115, Amsterdam 1700 uur
6 dec Jam Session, New Grounds, Rotterdam 2030 uur INFO
7 dec From MPB to Brazilian Rock door Ray Dias Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
9 dec Marcelo Café Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
9 dec Elizabeth Fadel & Mike del Ferro, De Duif, Amsterdam 2030 uur INFO
10 dec Marcelo Café & Nelson Latif (familie concert), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
10 dec Brazilian Latin Jam session met o.a. Elizabeth Fadel, Casa das tambores, Capelseweg 39, Capelle a/d/IJssel 1700 uur
12 dec Brazilian Jam, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstr.115, Amsterdam 1700 uur
14 dec Celio Roberto Silva & Olaf Keus, Pannehoef, Arendshof 208, Oosterhout 1430 uur eur.6 inschrijven@pannehoef.com
14 dec Melissa & Zé Malandro + Elizabeth Fadel, Tante Nino, Rotterdam 1930 uur INFO
14 dec Brazilian Jazz Sessions met o.a. Elizabeth Fadel, September, Grote Markt, Den Haag 2100 uur
15 dec Cantorias, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO uitverkocht/esgotado
15 dec Brasil Mundi, ZIMIHC Theater Stefanus, Brazilië dreef 2 Overvecht, Utrecht 1915 uur gratis entree
17 dec Vatapa, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1600 uur 
17 dec Kuarup Quartet met o.a. Nelson Latif, Pllek, Amsterdam 1600 uur INFO
18 dec Roda de choro by choro clube do rio Amstel, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
19 dec Brazilian Jam, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstr.115, Amsterdam 1700 uur
24 dec Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur
30 dec Samba Roots, Marnixplein 1, Amsterdam 2100 uur

 

====================================================================

 

2022

Januari

21 jan Vita Pagie & Jaime Nanoha, Greens in the park, Scheveningen 1900 uur dinerconcert INFO
23 jan Vita Pagie & Jaime Nanoha, Greens in the park, Scheveningen 1230 uur lunchconcert INFO

Februari

3 feb Rogério Bicudo, Muziek van Tom, Chico & Edu, Roode Bioscoop, Amsterdam 2000 uur INFO
13 feb Vatapá en sessie, Brebl, Waalbandijk 14e, Nijmegen 1515 uur GEANNULEERD
18 feb Bart Fermie, Teatro Munganga Amsterdam 2000 uur INFO
18 feb Vita Pagie & Jaime Nanoha, Greens in the park, Scheveningen 1900 uur lunchconcert INFO
19 feb Lilian Vieira sings Michael Franks, Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven 1600 uur UITVERKOCHT
20 feb Lilian Vieira, album release Seguir Vivendo, Pianino Theater, Den Haag 1400 uur INFO
20 feb Roda de samba, Kaap Amsterdam, IJdijk 10, Amsterdam 1500 uur
26 feb Roda da Holanda "Carnaval Brasileiro at Westerunie", Westerunie, Klönneplein 4-6, Amsterdam 1800 uur. INFO
27 feb Batucada (kindervoorstelling), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
27 feb Brazil Jazz Ensemble Sorrindo, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO

Maart

4 mar Chorando se foi, Sodafabriek, Schiedam 2000 uur INFO: totinconsodaschiedam@gmail.com
5 mar Vita Pagie & Jaime Nanoha, Op Hodenpijl, Schipluiden (Delft) 2000 uur INFO
6 mar Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
10 mar Forró Da Quinta by Celinho Silva & Band, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
11 mar Roda Da Holanda "Viva as mulheres", Westerunie, Klönneplein 4-6, Amsterdam 1900 INFO
13 mar Terra Curumim (kindervoorstelling), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
13 mar Baden Powell Tribute door Vitor Garbelotto, Teatro Munganga, Amsterdam 1500 uur INFO
13 mar Bebel Gilberto, Het Sieraad, Amsterdam 2030 uur INFO
14 mar Bebel Gilberto, Bird, Rotterdam 2030 uur INFO
16 mar Bebel Gilberto, Het Depot, Leuven, België 2000 uur INFO UITGESTELD !
18 mar Klassiek meets Brazilian Choro, Elizabeth Fadel &  Maripepa Contreras, Beauforthuis, Austerlitz2015 uur  INFO
19 mar Mario Bakuna - Tribute to João Gilberto, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
20 mar Roda de Samba da Viviani Godoy, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
20 mar Chorando se foi, Sodafabriek, Makkersstraat 3+5, Schiedam 1500 uur INFO totinconsodaschiedam@gmail.com
22 mar Filomena Croce, Love Will Come Back EP Première, Studio De Bakkerij, Bergweg 283, Rotterdam 2015 uur INFO
25 mar Duo Atlântico, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
26 mar Forró do João Bittencourt, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
26 mar Marzièh Reyhani & Karel Boehlee "Samba's, Bossa's & Ballads", Huiskamerconcert, Amsterdam 2000 uur INFO
26 mar Lilian Vieira Grupo "O Meu Brasil", van Cappellenhuis, Dorpsstr 164, Capelle a/d IJssel 2000 uur INFO
27 mar Prato Feito met Kees Gelderblom & Alaor Soares, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur Geannuleerd !
27 mar Clube do samba at 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1630 uur

April

1 apr Roda da Holanda, Jazz Out Fest, Roermond INFO
2 apr Roda da Holanda, Jazz Out Fest, Venlo INFO
2 apr Raiz Latina, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
3 apr Roda da Holanda, Jazz Out Fest, Weert INFO
3 apr Capoeira by Mestre Marreta (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
3 apr Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
7 apr Forró da quinta by Celinho Silva & Band, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
9 apr Hermine Deurloo, Mike Bodde & Lilian Vieira, Theater aan het Vrijthof, Maastricht INFO
9 apr Roda de samba Den Bosch, Station Zuid, Erasmusstraat 9, Den Bosch 2000 uur
9 apr Antonio Villeroy, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
14 apr Forró da quinta by Celinho Silva & Band, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
15 apr Zuco 103, Metropool, Hengelo 2100 uur
16 apr Roda da Holanda, Westerunie, Amsterdam 1900 uur INFO
16 apr Matheus Nicolaiewsky, Yoran Vroom & Hans Vroomans, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
17 apr Lucas Santana Quartet, De Rustende Jager, Venneperweg 471, Nieuw Vennep 1530 uur gratis INFO
17 apr Forrózinho do João, kinderconcert, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
17 apr João Bittencourt, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
17 apr Zuco 103, De Helling, Utrecht 2015 uur 
17 apr Marzièh Reyhani & Karel Boehlee, Samba's Bossa's & Ballads, Huiskamerconcert Emmeloord 1500 uur INFO (chat)
21 apr Zuco 103, Willem Twee, Den Bosch 2030 uur
21 apr Brazilian Jazz Sessions-Roda de samba, September, Grote Markt 26, Den Haag 2130 uur INFO
22 apr Zuco 103, Patronaat, Haarlem 2000 uur 
24 apr Zuco 103, Bird, Rotterdam 2030 uur
24 apr Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1630 uur
27 apr Marcel Powell, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
27 apr Small Talk, Berkelselaan, Liskwartier, Rotterdam 1330 uur 
28 apr Forró da quinta, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
29 apr Prato Feito met Kees Gelderblom & Alaor Soares, Kaai 13, Dunne Bierkade 13, Den Haag 1830 uur
29 apr Ivan Lins, Paleis voor de schone kunsten, Brussel, België 2000 uur INFO
30 apr Céu, Lantaren Venster, Rotterdam 2030 uur INFO

Mei

1 mei Zuco 103, Victorie, Alkmaar 1530 uur
2 mei Ivan Lins, Parkstad Limburg Theaters, Heerlen 2000 uur INFO
4 mei Ivan Lins,  Muziekcentrum Enschede, Enschede 2030 uur INFO
5 mei Ivan Lins, Philharmonie, Essen, Duitsland 2000 uur INFO
5 mei Ivo Stuivenberg & Martie Rikhof tijdens Jazz in Crooswijk, Café Eden, Rusthoflaan 30, Rotterdam 1030 uur
5 mei Prato Feito met Kees Gelderblom & Alaor Soares, September, Grote Markt 26, Den Haag 2130 uur 
7 mei Ivan Lins, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2015 uur INFO
7 mei Forró in Oosterpark, Muziekkoepel Oosterpark AMsterdam 1330 uur
8 mei Ivan Lins, Carré, Amsterdam 1500 uur INFO
8 mei Rafael Pereira Lima Quintet,Heerenhuys, Rotterdam 1130 uur INFO
8 mei Combo Bossa Bela, De Oranjerie, Hogestraat 9a, Dieren 1500 uur
10 mei Amaro Freitas, De Doelen, Rotterdam 2030 uur INFO
12 mei Zuco 103, Paard, Den Haag 2030 uur
12 mei Forró da quinta, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
12 mei Carol Andrade & Alex Maia "Debaixo do barro do chão", Matrix, Rottedam 2000 uur INFO
12 mei Trio Forró Das Flores (Elizabeth Fadel, Martie Rikhof & Simone Sou), Café September, Den Haag 2100 uur INFO
13 mei Zuco 103, Grenswerk, Venlo 2030 uur
14 mei Carol Andrade & Alex Maia, "Debaixo do barro do chão", Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
14 mei Trio Forró Das Flores (Elizabeth Fadel, Martie Rikhof & Simone Sou), Aldacia, Griegstr.2, Delft 2100 uur 
14 mei Roda de choro #6, Pianofabriek, Fort Straat 35, Brussel 1900 uur
15 mei Mallu Magalhães, Bitterzoet, Amsterdam 2030 uur INFO
15 mei Batuque na cozinha door Waguinho Vasconcelos (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
15 mei Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
15 mei Small Talk tijdens Buurtlucnch, Pijnackerplein, Rotterdam 1230 uur
15 mei Choro e samba com Lilian Vieira, Bunk, Catharijnekade 9, Utrecht 1600 uur gratis entree
16 mei Elizabeth Fadel & Barbara Piperno, ONLINE streamed on YouTube channel of Elizabeth Fadel 2030 uur
17 mei Elizabeth Fadel & Barbara Piperno ft. Maripepa Contreras, Splendor, Amsterdam 2000 uur INFO
19 mei Elizabeth Fadel & Barbara Piperno, Café September, Den Haag 2100 uur INFO
20 mei Andrew Laureth, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
20 Mei Elizabeth Fadel & Barbara Piperno, Tante Nino, Rotterdam 2000 uur INFO
21 mei Elizabeth Fadel & Barbara Piperno, Pianofabriek, Brussel 1400 uur masterclass, 1700 Roda De Choro INFO
22 mei Trio dos anciões ft.Waka, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
22 mei Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo,Café 't Monumentje, Amsterdam 1600 uur
22 mei Banda Robson & Friends, Bosvreugd, Tilburg 1500 uur
22 mei Combo Bossa Bela, Badmeester Keimpe, Tsjamkedykje 10, Balk 1500 uur
26 mei Trio Forró Das Flores (Elizabeth Fadel, Martie Rikhof & Simone Sou), Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
26 mei Breda Jazz Festival, Roda da Holanda met o.a. Femke Smit, Pleintje Veemarktstr., Breda 1330 uur INFO
26 mei Marcelo Godoy, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2030 uur 
27 mei Breda Jazz Festival, Roda de samba met o.a. Viviani Godoy, Willem Merkxtuin, Breda 1600 uur INFO
27-29 mei Samba & Forró Festival, Keulen, Duitsland INFO|
27 mei Forró Night with forró do João Band, In Het Koorenhuis, Prinsengracht 27, Den Haag 2000 uur INFO
27 mei Prato Feito met o.a. Kees Gelderblom/Alaor Soares, Kaai 13, Dunne Bierkade 13, Den Haag 1830 uur
28 mei Breda Jazz Festival, Marcelo Godoy, Pleintje Veemarktstr., Breda 1330 uur INFO
28 mei Trio Forró Das Flores (Elizabeth Fadel, Martie Rikhof & Simone Sou), New Grounds, Rotterdam 2030 uur INFO
29 mei Caroline Lobanov invites Elizabeth Fadel, Het Wilde Westen - Cereoolfabriek, Everard  Meijsterlaan 1b, Utrecht 1600 uur INFO
29 mei Combo Bossa Bela, Badmeester Keimpe, Tsjamkedykje 10, Balk 1500 uur
29 mei Trio Tulipa, Brazilian roots, Rembrandtplein 45, Amsterdam 1830 uur
30 mei Roberta Sá & Hamilton de Holanda Trio, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO

Juni

2 jun Roda de samba met Viviani Godoy, Café September, Grote Markt 26 , Den Haag 2100 uur  INFO
2 jun Orè + Fade in Trio, Tanker Noord, Nieuwe Leeuwarderweg 15, Amsterdam 2000 uur
3 jun Adriana Calcanhotto, Tivoli Vredenburg locatie Hertz, Utrecht INFO
3 jun Zuco 103, Corneel, Lelystad 2030 uur
3 jun Red Light Jazz, Lucas Santana Jazz Trio, Leger des heils, Amsterdam 1900 uur INFO
4 jun Roda de samba met Viviani Godoy, Jazzpodium DJS, Dordrecht, 2130 uur INFO
4 jun Jazzy Vibes in Brasil LIVE, Ginscal, Stratumseind 101, Eindhoven 2000 uur !!GEANNULEERD !!
5 jun Trio Tulipa, Brazilian roots, Rembrandtplein 45, Amsterdam 1830 uur
9 jun Forró da quinta, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
9 jun Saulo Fernandes (ex zanger Banda Eva), IJland, Tt.Vasumweg 171, Amsterdam Noord 1900 uur INFO
10 jun Roda Da Holanda met Femke Smit e.a., Westerunie, Klönneplein 4-6, Amsterdam 2100 uur INFO
10 jun Mig Martins, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
11 jun Celinho Silva, Brazilian Roots, Rembrandtplein 45, Amsterdam 2200 uur
12 jun Childhood: Braz.music & games (voor kinderen) met o.a. Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
12 jun Josee Koning & Band, Podium Laurentz, Anthonie Verherenstraat 1, Heemskerk 1530 uur INFO
12 jun Trio Tulipa "Festa Junina", Dr.Meurerlaan 5, Amsterdam 1400-2200 uur
17 jun Olaiá Music, Roxanne, Breno & Daniel, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
18 jun Clube da esquina 50 years ! by Godoy, Paes & Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
18 jun Luis Rabello (klassieke pianio werken van o.a. Gnattali & Chopin, Batavierenhuis, Rotterdam 2030 uur INFO
19 jun Elizabeth Fadel: Villa-Lobos voor kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
19 jun Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café Het Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1630 uur
19 jun Short film + piano concert Villa Lobos door Elizabeth Fadel, Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
19 jun Vatapá, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 2000 uur 
19 jun Forró das flores trio, Hefpark, Rosestraat 20, Rotterdam 2000 uur
21 jun Marisa Monte, Openlucht theater Rivierenhof, Deurne-Antwerpen (BE) INFO
22 jun Marcelo Godoy Quintet, Rotterdam Biergarten, Schiestraat 18, Rotterdam 1900 uur 
23 jun Forró da quinta by Trio Forró das flores, Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
25 jun Marcio Faraco, On the roof, Amsterdam 2030 uur INFO SOLD OUT / ESGOTADO
25 jun Mini Samba Festival, zaal Vianden, Viandenlaan 5, Breda 1200-1900 uur 
25 jun Festa Junina, New Grounds, 's Gravendijkwal 58b, Rotterdam 1900 uur INFO
26 jun Kriya Familia (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
26 jun Zuco 103, Luxor Live, Arnhem 2000 uur
26 jun Elizabeth Fadel & Simone Sou, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
26 jun Rogério Bicudo, Bluebirds, Prinsengracht 493, Amsterdam 1730 uur INFO
30 jun Forró da quinta, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
30 jun Lilian Viera, Seguir Vivende ode aan Michael Franks, Jazzdagen, Catharinakapel, Harderwijk 2015 uur INFO
30 jun Irish Pub Goes Brazilian met o.a. Marcelo Godoy, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2030 uur

Juli

1 jul Cantorias + Roda de samba, Nelson Latif and Breno Alves and much more, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
1 jul Música Brasileira : Prato Feito met Kees Gelderblom & Alberto de Souza, Kaai 13, Dunne Bierkade 13, Den Haag 1830 uur
2 jul Kiko Dinucci & Mavi Veloso, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
2 jul Terra Curumim (voor kinderen), Munganga, Amsterdam 1500 uur INFO
2 jul Duo Camaradá, Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
2 jul Forró das flores Trio, Grounds, Rotterdam 1330 en 1630 uur INFO
2 jul Samba da gota, Markthal, Rotterdam 1500 uur INFO
2 jul Batuque na cozinha: Bateria da capoeira/Samba da gota, Zaal 100, de Wittenstr.100, Amsterdam 2100 uur 
2 jul Small Talk, Le Marie Marché, Plein, Den Haag 1400 uur
3 jul Afro Sambas voor kids, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
3 jul Samba Roots, Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
3 jul Samba da gota (Samba de raiz), Parnassos, Kruisstraat 201, Utrecht 1700 uur INFO
3 jul Combo Bossa Bela, Buitenplaats De Houtmaat, Houtmaat 9, Hengelo 1430 uur
3 jul Roda da Holanda & DJ Rengo Estar, Noorderlicht Café, NDSM Plein 102, Amsterdam 1700 uur
3 jul João Vedana, Café Miles, Hof 25-26, Amersfoort 1600 uur 
3 jul Magda Mendes, Batavierenhuis, Rotterdam 2015 uur INFO
8 jul Zuco 103, Paradiso Noord, Amsterdam 2030 uur
8 jul Chieko Donker Duyvis Ensemble, Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam 2000 uur INFO
8 jul Elizabeth Fadel, "Blue In Choro", Splendor, Amsterdam 2000 uur INFO
8 jul Marcelo Godoy Trio, Markthal, Rotterdam 1700 uur 
10 jul João Bittencourt piano & accordeon solo, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
10 jul Nossa Roda Sunday Sunset invites Femke Smit, Kaap Amsterdam, IJdijk 10, Amsterdam 1500 uur
10 juyl Elizabeth Fadel, Dizzy Café, 's Gravendijkwal 127, Rotterdam 2100 uur 
14 jul Alceu Valença, Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO
14 jul Forró da quinta, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
14 jul Ivy Lemos, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2100 uur
16 jul Prato Feito by Alaor Soares & Kees Gelderblom, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
16 jul Clube da esquina 50 years met o.a. Marcelo Godoy, Zaal 100, De Wittenstraat 100, Amsterdam 2030 uur
16 jul Joyce Moreno + band, Wonderfeel Festival locatie Het Veld, 's Graveland 1600 uur INFO
17 jul Met de Holandestinas de wereld rond, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
17 jul Latif, Damasceno & Soares ft.Alex Rossi, De IJzerstaven, Bickersgracht 10, Amsterdam 1600 uur INFO
17 jul Trio Açai, "Jazz On The Raft", Uitdammer Dorpsstr.41a, Uitdam 1930 uur INFO
17 jul Combo Bossa Bela, Jaarlijks Stadsfeest, Gasthuiskerk (tuin), Gasthuisstraat 41, Doesburg 1400 uur 
20 jul Marina Sena, Melkweg, Amsterdam 1930 uur INFO
21 jul Forró da quinta met Celinho Silva & Trio Tulipa, Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
23 jul Batuque na cozinha convida Sambaroots, Zaal 100, De Wittenstraat 100, Amsterdam 2100 uur
24 jul Brazilian Roots met Trio Tulipa, Rembrandtplein, Amsterdam 1900 uur
27 jul Marcelo Godoy Quintet, Biergarten, Schiestraat 18, Rotterdam 1900 uur
28 jul Forró da quinta, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
28 jul Marcelo Godoy & Band, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2030 uur 
31 jul Clube do samba,'t Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
31 jul Combo Bossa Bela, Muziektent Apeldoorn, Oranjepark, Apeldoorn 1400 uur

Augustus

4 aug Dekmantel Festival met o.a. Hermeto Pascoal, Muziekgebouw a/h IJ, Amsterdam v.a. 19800 uur INFO
4 aug Trio Tulipa, IJland, TT Vasumweg 171, Amsterdam Noord INFO
7 aug Nossa Roda Live, Kaap Amsterdam, IJdijk 10, Amsterdam 1500 uur
7 aug Danny Rombout invites Ponta Aberta, Batavierenhuis, Rotterdam 1600 uur INFO
13 aug Roda da Holanda, Westerunie, Klönneplein 4-6, Amsterdam 2000 uur
13 aug Olaiá Music met Breno Virícimo & Femke Smit (Grachtenfestival), OBA, Oosterdokskade 143, Amsterdam 1100 uur gratis
13 aug (Cuca) Teixeira & (Jan) Dumee, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127, Rotterdam 2100 uur INFO
14 aug Combo Bossa Bela, Vogeleiland, Deventer 1430 uur
19 aug Prato-Feito met Alaor Soares & Kees Gelderblom, Kaai 13, Dunne Bierkade 13, Den Haag 1830 uur 
19 aug Forró do (Ivan) Greg, Café São Paulo, Amstelveenseweg 23, Amsterdam 2000 uur
20 aug Banda Fulô, Grachtenfestival Podium Mozaiek, Bos en Lommerweg 191, Amsterdam 1500 uur INFO
21 aug Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café De Tuin, Tweede Tuindwarsstraat 13, Amsterdam 1600 uur
24 aug Marcelo Godoy Quintet, Biergarten, Schiestraat 18, Rotterdam 1930 uur
28 aug Elizabeth Fadel, Floor Polder & Lauriane Ghils, Heerenhuys, Rotterdam 1130 uur INFO
28 aug Astrid Volckerick, (concert voor 60+ e.a.), Johanneskerk, Badhuisstr.27,Zutphen 1430 uur INFO
28 aug Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur
31 aug Som Do Sol met Ivo Stuivenberg en Martie Rikhof, Gemaal op zuid, Pretorialaan 141, Rotterdam Zuid 1400 uur

September

1 sep Elizabeth Fadel & Floor Polder, Café September, Grote Markt 26, Den Haag 2100 uur
2 sep Brazilian Latin Trio (João Bittencourt e.a.), Nelson bar/restaurant, Arnhem 2130 uur
2 sep Ripa na Tulipa - Roda de samba, A La Plancha, van der Takstr.2, Rotterdam 1730 uur gratis
3 sep Elizabeth Fadel & Floor Polder, Café Dizzy, 's Gravedijkwal 127, Rotterdam 2100 uur
3 sep Sambafestival, Binnenstad, Nijmegen INFO
3 sep Brazil Jazz door Dami Andres & Marcia Bittencourt Duet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
4 sep Samba Roots, Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
4 sep Lilian Vieira & Band, terrasconcert, Houtzaagmolen De Ster, Molenpad 3, Utrecht 1400 uur GRATIS ENTREE
4 sep Banda Fulô presents Balie da Fulô, New Grounds, 's Gravendijkwal 58B, Rotterdam 2000 uur
4 sep Fleurine, Wester Amstel, Amsteldijk Noord 55, Amstelveen 1500 uur INFO
4 sep Caroline Lobanov, Schimmelplein, Utrecht 1600 uur gratis (kleedje of klapstoeltje meenemen)
8 sep Forró da quinta met Celinho Silva & Trio Tulipa, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
8 sep Musica Brasileira Choro, Samba e Bossa Nova met o.a. Kees Gelderblom, September, Grote Markt, Den Haag  2100 uur
10 sep Tribute to Baden and Vinicius, Ana Beck, Kees Gelderblom & Edmundo Carneiro, Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
10 sep Forró das flores, Muziek op de Rotte, Noordplein, Rotterdam 1900 uur INFO
11 sep Daniel de Moraes & Friends (Femke Smit & Roxanne Hartog), Rutte Distillery, Vriesestraat 130, Dordrecht 1330+1430+1530+1630 gratis
11 sep Brazilian Beats at Belcrum Beach, Veilingkade 12a, Breda 1400 uur INFO
15 sep Duo Oltheten Gomide, Goede Rede Concerten, Almere 1400 uur INFO
16 sep Olaiá Music met Roxanne(Hartog), Breno(Viricimo) en Daniel (de Moraes). Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
17 sep Generations Jazzfestival met Cantorias, Orpheus, Apeldoorn INFO
17 sep Generations Jazzfestival met het João Vedana Trio, Orpheus, Apeldoorn INFO
22 sep Forró da quinta met João Bittencourt, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
22 sep Cantorias, Studio 150 Bethlehemkerk,Zwanenplein 34, Amsterdam 2000 uur INFO
22 sep Ronald Snijders, Elizabeth Fadel e.a., Mr.Jazz, Houtmarkt 71, Zutphen 2030 uur 
23 sep Prato Feito met Kees Gelderblom & Alaor Soates, Kaai 13, Dunne Bierkade 13, Den Haag 1830 uur
23 sep Forró Nacht 2e editie, Het Koorenhuis, Prinsengracht 27, Den Haag 2000 uur INFO
24 sep Mario Bakuna Band, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
24 sep Samba Roots, Roda de samba, Pong, Jan van Galenstraat 315, Amsterdam 2100 uur
25 sep Vatapá, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1600 uur
25 sep Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
29 sep Bernardo Lobo & Pablo Lapidusas, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur

Oktober

1 okt Duo Dami Andrés & Edgar Duvivier, Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
1 okt Marcel Powell "Só Baden", Le Baixu in Tour & Taxis, Avenue de Port 86c, 1000 Brussel INFO
2 okt De magie van Capoeira, (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1400 uur INFO
2 okt Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
2 okt Millenium Jazz Orch.ft.Lilian Vieira "Bleeding Amazonia", Mimik, Deventer (try out) INFO
3 okt Josee Koning, Podiumcafé De Vorstin, Koninginneweg 44, Hilversum 2000 uur INFO
4 okt Roda de choro, Le Baixu , Brussel, 2000 uur INFO
6 okt João Vedana, Café De Tussentijd, Janskerkhof 24, Utrecht 2000 uur
6 okt Millenium Jazz Orch.ft.Lilian Vieira "Bleeding Amazonia", Muziekcentrum, Enschede INFO
7 okt Jorge e Mateus, Taets Art Gallery, Hemkade 18, Zaandam 2200 uur INFO
8 okt Millenium Jazz Orch.ft.Lilian Vieira "Bleeding Amazonia", De Doelen, Rotterdam INFO
8 okt Forró do (Ivan) Greg, Café São Paulo, Amstelveensenweg 23, Amsterdam 2030 uur euro 10.00
9 okt Amaro Freitas Trio, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
9 okt Fleurine & friends, Jazzcafé Zeist (In de Orangerie van Slot Zeist), Zeist 1630 uur Eur.5 aan de deur
9 okt Earl Okin, Het Huis Verloren, Kerkstr.10, Hoorn 2000 uur INFO
13 okt Forró da quinta by Celinho Silva & Trio Tulipa, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
13 okt Tamara Maria & Bossa Nova Band, Kasteel Dussen, Binnen 1, Dussen 2000 uur INFO
13 okt Brazilian Jazz Sessions, Damasceno, Laitif & Soares, September, Grote Markt 26, Den Haag 2100 uur www.september.nl
14 okt Forró Nacht, Het Koorenhuis, Prinsegracht 27, Den Haag workshop+party 2000 uur INFO
15 okt Amaro Freitas, De Muze, Antwerpen
16 okt Edson Gomes & Nelson Latif (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
16 okt Celio Roberto Silva Quartet, Meer Jazz Café in de Rustende Jager, Venneperweg 471, Nieuw Vennep 1530 uur INFO
16 okt Amaro Freitas, Explore the north, Leeuwarden
18 okt Lucas Figueiredo Santana, Jazz Café Alto, Korte Leidsedwarsstraat 115, Amsterdam 2100 uur
19 okt Forró Party,De Prael Houthavens Brouwerij, Nieuwe Hemweg 2, Amsterdam 1900 uur course, 1930 uur party
19 okt Tribute to Vinicius de Moraes by Antonio Duailibi, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2100 uur
21 okt Hans Vroomans, Matheus Nicolaiewsky, Yoran, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
21 okt Forró do (Ivan)Greg, Parnassos Cultuurcentrum, Utrecht 2030 uur INFO
22 okt Millenium Jazz Orch.ft.Lilian Viiera "Bleeding Amazonia", Chassé Theater, Breda INFO
22 okt Femke Smit Quarteto, Muziekpodium DJS, Dordrecht 2130 uur INFO
23 okt Alaor Soares (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
23 okt Martie Rikhof & Ivo Stuivenberg, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
23 okt Matheus Nicolaiewsky, Yoran Vroom en Hans Vroomans,Kafe Kafka, Turfmarkt 2, Den Haag 1600 uur
23 okt Luzazul met o.a. Magda Mendes, Mariakapel, Holthees 1530 uur INFO
25 okt Mestre de coco com Mestre Gilmar Santana, Zaal 100, De Wittenstraat 100, Amsterdam 2000 uur INFO
26 okt Millenium Jazz Orch.ft.Lilian Viiera "Bleeding Amazonia", Tivoli Vredenburg, Utrecht INFO
26 okt Amaro Freitas, Paradox, Tilburg 2030 uur INFO
27 okt Forró da quinta by João Bittencourt, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
27 okt Amaro Freitas, Jazz International, Nijmegen
27 okt Viviani Godoy, Café September, Grote Markt 26, Den Haag 2100 uur gratis
28 okt Brazilian sounds by Jazambei, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
28 okt Romi Brasil, De Kargadoor, Oude Gracht 36, Utrecht 2000 uur
29 okt Prato Feito met Alaor Soares & Kees Gelderblom, Kaai 13, Dunne Bierkade 13, Den Haag 1830 uur
30 okt Millenium Jazz Orch.ft.Lilian Vieira "Bleeding Amazonia", Schouwburg, Cuijk INFO
30 okt Os motéls e o poder, livro e concerto, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
30 okt Clube do Samba met Rogério Bicudo e.a., Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
30 okt Astrid Volckerick, Jazz at the pubs in Wijnbar Nic, Sprongstraat 16, Zutphen 1400 uur

November

4 nov Viva Raul de Souza, Tribute to a trombone master, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
4 nov Bossarenova Trio Met Paula Morelenbaum, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
6 nov "Aquarela do Brasil", met Roxanne Hartog e.a., De Wormerveerse Vermaning, Zaanweg 57, Wormerveer 1500 uur INFO
6 nov Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
6 nov Combo Bossa Bela met Astrid Volckerick, Stadshotel Doesburg, Contre Escarpe 32, Doesburg 1500 uur
8 nov Roda de choro, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
10 nov Forró da quinta by Celinho Silva & Trio Tulipa, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
12 nov Vatapá, concert & sessie, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1600 uur
13 nov Ivy Lemos Trio, Het Heerenhuys, Baden Powellaan 12, Rotterdam 1130 uur INFO
18 nov Forró Night with Trio das flores + workshop, Het Koorenhuis, Prinsegracht 27, Den Haag 1900 uur INFO
18 nov Brazilian Night @ Vi-Kings met Célio Roberto Silva, Vi-Kings Bar, Noordeinde 28 , Leiden 2100 uur
19 nov Tiago Lageira Trio (Fado/Braziliaans), CD release, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
19 nov Zuco 103, Jazzpodium DJS, Dordrecht 2300 uur INFO
19 nov Olaiá Music met o.a. Roxanne Hartog, KCA Jazz in Cultureel Café Bacchus, Aalsmeer INFO
20 nov Roda de samba da Viviani Godoy, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
20 nov Millenium Jazz Orch.ft.Lilian Vieira "Bleeding Amazonia", De Voorvechter, Hardenberg INFO
20 nov Tinta Bossa, Artishock, Soest 1500 uur INFO
20 nov Rafael Durão & Theo Blasis, Het Heerenhuys, Baden Powellaan 12, Rotterdam 1130 uur INFO
20 nov Small Talk, Culturele Huiskamer Emmahuis, Statenweg 209, Rotterdam 1400 uur gratis toegang
24 nov Bossa Saravá, Didier Sustrac & Roberto Di Ferdinando, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
24 nov Forró da quinta by Ivan Greg Trio, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
25 nov Caroline Lobanov & Frans van Keep, Theater Vianen, Vianen 1930 uur INFO
26 nov Millennium Jazz Orch.ft.Lilian Vieira, O verde do Brasil, Bleeding Amazonia, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
26 nov Roda da Holanda, Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
27 nov Clube do samba at 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
30 nov Samba de gafiera, De Prael Houthavens, Amsterdam 1900 uur INFO

December

1 dec Samba Trio met Viviani Godoy, Café September, Grote Markt 26, Den haag 2030 uur gratis
1 dec Jazz, autres standards Brésilien, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
3 dec Andrew Laureth Trio, album release, Teatro Munganga, Amstrdam 2000 uur INFO
4 dec Choro Festival van EPM Holanda, Grounds, Rotterdam 1430-2200 uur INFO
4 dec Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
6 dec Roda de Choro, Le Baixu, Brussel 2000 uur INFO
8 dec Forró da quinta by Celinho Silva & Trio Tulipa, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
10 dec Amsterdam Funk Orchestra ft.Lilian Vieira, Q-Factory, Atlantisplein 1, Amsterdam 1930 uur INFO
11 dec Roda de Samba by Saravá, Teatro Munganga, Amsterdam 1500 uur INFO CANCELLED !
11 dec Brazilië en de maakbare stad met o.a.Josee Koning, expositie/debat/muziek, Casa Casla, Almere 1500 uur INFO
12 dec Elizabeth Fadel, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2030 uur
16 dec Duo Atlântico convida Lucas Santana, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
17 feb Roda de choro, CultureHubRotterdam, Willem Buytewechstraat 1441, Rotterdam 1500 uur
18 dec Trio Açai met o.a. Femke Smit, De Roode Bioscoop, Amsterdam 1600 uur INFO
22 dec Lucas Santana Quintet, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
23 dec Forró das flores, Cuartito Azul R'dam, Schoterbosstr.17, Rotterdam 2000 uur danscursus 2130 uur concert
24 dec Clube do samba met o.a. Rogério Bicudo, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur
30 dec Lucas Santana, Lantaren Venster, Rotterdam 2030 uur INFO
30 dec Samba Roots, Het Plantsoen, Marnixplein 1, Amsterdam 2100 uur

 

====================================================================

 

2021

Januari

23 jan Simplesmente Ze! by Celinho Silva, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO

Februari

7 feb Lilian Vieira, Udo Demandt en Marijn van der Linden, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
20 feb Celinho Silva, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
21 feb Electric Tribute To Milton Banana, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO UITGESTELD
27 feb Isa Mirallas & Daniel de Moraes, Teatro Munganga, Amsterdam 1800 uur INFO UITGESTELD
27 feb Isa Mirallas & Daniel de Moraes, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO UITGESTELD

Maart

6 mar Josee Koning & Daniel de Moraes, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO UITGESTELD
18 mar Ode aan João Gilberto (Lilian Vieira/Hermine Deurloo e.a.), Tivoli Vredenburg, Utrecht 2015 uur INFO
20 mar Mark My Wor(l)ds met Mark Alban Lotz, Lilian Vieira, Gabriel Milliet e.a., Musem Speelklok, Utrecht 2000 uur INFO
26 mar Ode aan João Gilberto (Lilian Vieira/Hermine Deurloo e.a.), De Doelen, Rotterdam 2030 uur INFO

Mei

13 mei Roda Da Holanda, Breda Jazz Festival 1530 uur ONLINE INFO
13 mei Roda Da Holanda, Breda Jazz Festival 2130 uur (herhaling) ONLINE INFO
15 mei Bebel Gilberto, Paradiso, Amsterdam 2030 uur INFO UITGESTELD

Juni

6 juni Astrid Volckerick en Frans van Keep, Gasthuiskerk, Gasthuisstraat 41, Doesburg 1430 uur INFO
11 jun Lilian Vieira, Udo Demandt & Marijn van der Linden, Teatro Munganga, Amsterdam 1800 uur INFO
11 jun Lilian Vieira, Udo Demandt & Marijn van der Linden, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
12 jun Tributo a Zé Ramalho by Celinho Silva, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
12 jun João Vedana Trio, 't Oude Pothuys, Oudegracht 279, Utrecht 2000 uur
13 jun Vatapá, Brebl, Waalbandijk 14e, Nijmegen 1630 uur INFO
13 jun Trio Açai, Jazz on the water, Uitdam 2000 uur INFO
18 jun Dança da solidão met Trio Açai & Carlos Lagoeiro, Teatro Munganga, Amsterdam 1800 uur INFO
18 jun Dança da solidão met Trio Açai & Carlos Lagoeiro, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO uitverkocht
18 jun Zuco 103, De Flux, Zaandam 2000 uur INFO
19 jun Rai'z Latina Trio met o.a. Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 1800 uur INFO
19 jun Rai'z Latina Trio met o.a. Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
20 jun Vaderdag met Kriya Familia, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
20 jun Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
20 jun Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1830 uur INFO
25 jun Trio Godoy, Latif & Soares, Teatro Munganga, Amsterdam 1800 uur INFO
25 jun Trio Godoy, Latif & Soares, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
25 jun Festa Junina, New Grounds, Rotterdam 1900 uur INFO
26 jun Mark my wor(l)ds met Mark Alban Lodz, Lilian Vieira, e.a. Museum Speelklok, Utrecht 2000 uur INFO
27 jun Magdalena Kalocinska Duijnhouwer & Kees Gelderblom, Goudsmit atelier Tafel van goud, Oude Kerkhof 20, Schiedam 1415 uur
27 jun Magdalena Kalocinska Duijnhouwer & Kees Gelderblom, Sonja Atelier, Hoogstraat 155a, Schiedam 1500 uur
27 jun Magdalena Kalocinska Duijnhouwer & Kees Gelderblom, Ruimte in beweging, Boterstraat 81, Schiedam 1600 uur

 

Juli

2 jul João Selva, Bimhuis, Amsterdam 1930 uur INFO
2 jul João Selva, Bimhuis, Amsterdam 2200 uur INFO
2 jul Festa Junina Solidária-Forró da Picadinha met Celinho Silva e.a., Teatro Munganga,Amsterdam 1930 uur INFO
3 jul Gabriel Milliet, Dias Latinos Festival, St.Joriskerk, Amersfoort 1500 + 1700 uur INFO
3 jul Cantorias met o.a. Lilian Vieira, Femke Smit, e.a., Dias Latinos, Observant/binnenplaats, Amersfoort 1830+1950 INFO
3 jul Mabassa, Dias Latinos, Observant/binnenplaats, Amersfoort 2135+2305 INFO
4 jul Celio Roberto Silva, Dias Latinos, podium De Kamers, Amersfoort 1545 uur INFO
4 jul Alaor Soares Unlimited percussion, kindervoorstelling, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
4 jul Josee Koning & Daniel de Moraes, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
4 jul Josee Koning & Daniel de Moraes, Teatro Munganga, Amsterdam 1830 uur INFO
4 jul Marcelo Godoy, Dias Latinos, Observant/binnenplaats, Amersfoort 1440+1630 uur INFO
7 jul Tiago Lageira & Filomena Croce, Theaters Tilburg (buitenterras), Tilburg 2030 uur INFO
8 jul Ivy Lemos & Ingmar Sterke, North Sea Round Town Festival, Rotterdam INFO
8 jul Teus Nobel,"Tanto Amor", Kunstcentrum Catharinakapel, Harderwijk 1930 & 2130 uur uur INFO
9 jul Teus Nobel "Tanto Amor", North Sea Round Town Festival, Rotterdam 1930 uur INFO
9 jul Banda Fulô, Winkelboulevard Zuid, Rotterdam Zuid 1900 uur
10 jul Jazz, Brazilian and Latin Music, Isa Mirallas & Daniel de Moraes,Teatro Munganga, Amsterdam 1800 uur INFO
10 jul Jazz, Brazilian and Latin Music, Isa Mirallas & Daniel de Moraes,Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
10 jul Vita(Pagie) & Jaime(Nanoha), Op Hodenpijl, Schipluiden 2000 uur INFO
11 jul Rogerio Bicudo, Het Concertgemaal, Amsterdam 1400 & 1600 uur INFO
11 jul Kriya Familia & Berimbau de ouro, Museumpark, Rotterdam v.a. 12uur
11 jul Choro concert met o.a. Marijn van der Linden & Elizabeth Fadel, Gerard Scholtenstr.92, Rotterdam 1500 uur INFO: klangendum@xs4all.nl
16 jul Trio Açai, On The Roof, Amsterdam 2000 + 2145 uur INFO
17 jul Mario Bakuna Band, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
18 jul Combo Bossa Bela, Muziekkoepel Nering Bögel Worpplantsoen, Worpplantsoen 7, Deventer 1430 uur
21 jul Teus Nobel "Brazilian Masters", Stadscafe De Observant, Amersfoort 2030 uur INFO
23 jul Carinhoso, Zaantheater, Zaandam 2000 uur INFO
23 jul EPM Holanda Kwartet, Delfshaven Festival, Piet Heynsplein, Delfshaven Rotterdam 1600 uur INFO
25 jul Fleurine, Jazz Podium  Amersfoort, Amersfoort 1600 uur INFO
25 jul Gabriel Milliet, Bird, Rotterdam - Brunchconcert 1100 uur INFO
31 jul Gabriel Milliet, Juan Pablo Dobal, anna Pelser & Dario Trapani, e.a. Bimhuis, Amsterdam 1845 & 2130 uur INFO

Augustus

1 aug Combo Bossa Bela met o.a. Astrid Volckerick, Park Vogeleiland, Stationsstraat, Deventer 1500 uur
1 aug Gabriel Milliet, De Observant, Amersfoort 1600 uur INFO
7 aug Maria Mendes, Bimhuis, Amsterdam 1930 + 2130 uur INFO
8 aug Mistura Fina met o.a. Egle Petrosiute, Summertime Festival, Den Haag 1800 uur INFO
8 aug Combo Bossa Bela met Astrid Volckerick, Vogeleiland, Deventer 1500 uur
15 aug Lucas Santana Quintet, Bimhuis, Amsterdam 1930 uur INFO
17aug Lucas Santana Brazilian Trio, Grachtenfestival Broedplaats De Vlugt, Amsterdam INFO
19aug Lucas Santana Brazilian Trio,  Grachtenfestival, Amsterdam INFO
20 aug Cantorias met o.a. Lilian Vieira & Femke Smit, Grachtenfestival, De Duif, Amsterdam 1400 uur INFO
22 aug Lucas Santana + guests, Grachten Festival, Zuiderkerk, Amsterdam 1700 uur INFO
26 aug Nei Zigma, Simone Sou , Olaf Keus, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
27 aug Vita(Pagie) & Jaime(Nanoha). Greens in the park, Den Haag INFO
28 aug Roda da Holanda, Roef Festival, Amsterdam 1330+1445+1600+1715 uur INFO
29 aug Electric Tribute To Milton Banana, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
29 aug Mark Alban Lodz, Brazil Calls, Slottuintheater, Zeist 2000 uur (open air and free)
29 aug Femke (Smit) & Marijn (van der Linden), Villa Buitenlust, Amsterdam 1500 uur femkemarijnmusic@gmail.com
30 aug Caetano Veloso, Arena 5, Place de Belgique, Brussel


September

3 sep Hermine Deurloo, Mike Boddé, Lilian Vieira, e.a., Paradox,Tilburg 2000+2145 INFO
4 sep Trio Açai met o.a. Femke Smit, Centraal Museum, Utrecht 2000 uur INFO
5 sep Koor Zumba, Het Lommer, Joh.de Bekastr.47, Utrecht 1330, 1500 en 1630 uur
5 sep Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
5 sep Tinta Bossa, de tuin van Atelier De Indruk, Brinkstr.27, Baarn 1245 + 1415 + 1545 INFO
10 sep Zuco 103, De Doelen studio sessies, Rotterdam 2030 uur INFO
11 sep Zuco 103, Blue Note Club Sessions, Muziekgebouw, Eindhoven 1600 uur INFO
11 sep Cascatrio met o.a. Viviani Godoy, Stadspodium & Park Rotterdam, Grote Kerkplein, Rotterdam 1500 uur INFO
12 sep Electric Choro & Frevo by Trio Ouro, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
12 sep Zuco 103 & Nana & Tez, Vondelpark Openlucht Theater, Amsterdam 1430 & 1700 INFO
12 sep Vatapá, Brebl, Waalbandijk 14e, Nijmegen 1515 uur INFO
16 sep Forro da quinta met Celinho Silva & Band, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
18 sep Hermine Deurloo, Mike Boddé, Lilian Vieira, e.a., Verkadefabriek, Den Bosch 2100 uur INFO
19 sep Chieko Donker Duyvis Ensemble, De Observant, Amersfoort 2000 uur INFO
22 sep Hans Vroomans plays Evans and Jobim, Jazzcafé Dizzy, Rotterdam 2030 uur INFO
24 sep Hermine Deurloo, Mike Boddé, Lilian Vieira, e.a., Muziekgebouw, Eindhoven 2015 uur INFO
25 sep Astrid Volckerick, Middenhuis, Fie Carelsenstraat 32, Zutphen 1500 uur INFO
25 sep Zumba Braziliaans koor "Canto do Brasil", Muziektent, v.Slootenplein, 6721 Bennekom 1600 uur 
25 sep Astrid Volckerick & Frans van Keep, Middenhuis, Fie Carelsenstr.32, Zuthpen 1600 uur eur10 res: cultuurgroep@degroenemarke.nl
26 sep Elizabeth Fadel & Maripepa Contreras, Teatro Munganga, Amsterdam, 1100 uur INFO
26 sep Elizabeth Fadel & Mike del Ferro, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
26 sep Chieko Donker Duyvis Ensemble, Porgy & Bess, Terneuzen 1500 uur INFO
26 sep Live Brazilian Music MPB, Rembrandtplein 45, Amsterdam 1600 uur

Oktober

1 okt Raiz Latina Trio, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
2 okt Andrew Laureth Trio, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
3 okt Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
3 okt Trio Açai & Hermine Deurloo, Buiksloterkerk, Amsterdam 1530 uur INFO
8 okt Gilberto Gil, Stadthalle, Köln-Mülheim, Duitsland 1800 uur INFO
8 okt Lilian Vieira Grupo, P3 Pop en cultuurpodium, Purmerend 2100 uur INFO
8 okt Roda da Holanda, Westerunie, Klönneplein 4-6, Amsterdam 1700 uur  INFO
10 okt Vita Pagie & Jaime Nanoha, Kunst in de kamer, Almere 1400 uur INFO
14 okt Forro da quinta by Celinho Silva & Band, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
15 okt Fleurine ft.Gideon Tazelaar, Cultuurschip Thor, Zwolle 2030 uur INFO
17 okt Viviani Godoy, Carlos Matos & Marijn van der Linden, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
21 okt Ode aan João Gilberto met Hermine Deurloo, Lilian Vieira e.a., De Doelen, Rotterdam 2030 uur INFO
22 okt Jazz & Brazilian Classics by Filomena Croce e.a., Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
23 okt Gabriel Milliet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
24 okt Nilza N Costa, Petit Theatre, Groningen 1600 uur INFO
28 okt Ao Meu Alceu. Ao Nosso Valença by Célinho Silva, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
29 okt Música Brasileira met Prato Feito (Kees Gelderblom & Alaor Soares, Kaai 13, Dunne Bierkade 13, Den Haag 1830 uur 
30 okt Fleurine & Boys from Brazil, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2100 uur INFO
31 okt Jos van Beest ontvangt Josee Koning, Wormerveerse Vermaning, Wormerveer 1500 uur INFO
31 okt Fleurine, De Pletterij, Haarlem 1600 uur INFO
31 okt Albertine meets Gabriel Milliet, Heerenhuyskamerconcerten, Baden Powelllaan 12, Rotterdam 1130 uur INFO

November

2 nov Fleurine, Brinkhuis, Laren 2030 uur INFO
3 nov Fleurine, De Oosterpoort, Groningen 2000 uur INFO
4 nov Fleurine & Brazilian Dream, Bimhuis, Amsterdam 2100 uur INFO
6 nov Fleurine & Boys from Brazil, Nieuwe Kerk, Den Haag 2030 uur INFO
6 nov Lucas Santana 5tet, Lantaren Venster, Rotterdam 2030 uur INFO
6 nov Astrid Volckerick & Frans van Keep, Ubbink Doesburg Jazz, Brasserie De Poort Doesburg 1430 uur INFO
6 nov Astrid Volckerick & Frans van Keep, Ubbink Doesburg Jazz, Stadshotel Doesburg, Doesburg 1800 uur INFO
6 nov João Vedana Trio, 't Oude Pothuys, Oudegracht 279, Utrecht 2200 uur
7 nov Combo Bossa Bela met Astrid Volckerick, Ubbink Doesburg Jazz, Proeverij De Stadstuin, Doesburg 1400 uur INFO
7 nov Fleurine & Boys from Brazil, Lantaren Venster, Rotterdam 1500 uur INFO
7 nov Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
11 nov Forró da Quinta by Celinho Silva & Band, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
12 nov Vita Pagie & Jaime Nanoha, Greens in the park, Scheveningen 1900 uur INFO
13 nov Roda Da Holanda, Westerunie, Amsterdam 1700 uur INFO
18 nov Carinhoso, Meer Jazz Festival, Badhoevedorp, 2000 uur INFO
19 nov Russian & Brazilian Classic by Alegria String Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
19 nov Lenine & Martin Fondse, Lux, Nijmegen 2030 uur INFO
21 nov Lenine & Martin Fondse, The Bridge ll, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
25 nov Lenine & Martin Fondse, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2000 uur INFO
27 nov Zuco !03, Metropool, Hengelo 2030 uur INFO
28 nov Zuco 103, Luxor Live, Arnhem 1930 uur INFO

December

2 dec Zuco 103, Patronaat, Haarlem 2000 uur INFO geannuleerd !
3 dec Zuco 103, Bird, Rotterdam 2030 uur INFO geannuleerd !
4 dec Zuco 103, Victorie, Alkmaar 1930 uur INFO geannuleerd !
4 dec Yamandu Costa ft.The Plankton Orchestra, De Doelen, Jurriaanse zaal, Rotterdam 2015 uur INFO geannuleerd !
5 dec Duo Brasileirinho, Art Base, Brussel - België, 2000 uur INFO
5 dec Samba Roots, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO geannuleerd !
9 dec Forró Da Quinta by Celinho Silva & Band, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO geannuleerd !
9 dec Zuco 103, de Helling, Utrecht 2015 uur INFO geannuleerd !
10 dec Zuco 103, Grenswerk, Venlo 2030 uur INFO geannuleerd !
11 dec Zuco 103, Corneel, Lelystad 2030 uur INFO geannuleerd !
12 dec 9th Choro Festival EPM Holanda, Online evenement 1100 uur  LINK
17 dec Zuco 103, Willem Twee, Den Bosch 2030 uur INFO geannuleerd !
18 dec Zuco 103, Paradiso Noord, Amsterdam 2030 uur INFO
18 dec Elizabeth Fadel & Floor Polder & Lauriane Ghils, Teatro Munganga, Amsterdam 1500 uur INFO
19 dec Elizabeth Fadel & Floor Polder & Lauriane Ghils, Heerenhuys, Dudok in het park, Rotterdam 1130 + 1245 INFO
19 dec Baden Powell Tribute door Vitor Garbelotto, Teatro Munganga, Amsterdam 1500 uur INFO
19 dec Terra Curumim (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2020

Juni

2 jun Murilo's Brazilian Music, Syndicaat, Nieuwe Molenstraat 10, Den Haag 1900 uur
9 jun Maripepa's Brazilian Music, 't Syndicaat, Nwe Molstr.10, Den Haag 1900 uur INFO
11 jun Ivy Lemos Trio, Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2100 uur
19 jun Marijn van der Linden, Lucas Figueiredo en Rafael Lima, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur LIVESTREAM  INFO
20 jun Elizabeth Fadel, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur LIVESTREAM INFO
28 jun Trio Açai (Femke Smit, Felix Hildenbrand, Daniel de Moraes), Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur LIVESTREAM INFO
28 jun Rogério Bicudo, De Roode Bioscoop, Amsterdam 1600 + 2000 uur INFO
30 jun Marijn's Brazilian Music (Marijn van der Linden), Syndicaat, Nwe.Molstr.10, Den Haag 1900 uur INFO

Juli

2 jul Lilian Vieira Grupo, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur LIVESTREAM INFO
9 jul Rogério Bicudo & Michael Moore, Muziekgebouw a/h IJ, Amsterdam (terrasconcert) 2000 uur INFO
10 jul Gabriel Milliet & Pedro Ferreira, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur LIVESTREAM INFO
10 jul Bossa Nova aan het water, Paviljoen aan het water, Brielselaan 157, Rotterdam 2100 uur res: pahwreserveren@gmail.com
11 jul Luís Rabello,(klassiek piano), Livestreamconcert v.a.2000 uur via Facebook van artiest INFO
11 jul Brazilian Jazz Quintet met o,a, Jan Dumee en Wilson Texeira, North Sea Round Town, Rotterdam 1600 uur INFO
12 jul Zuco 103 & Mabassa Microfest, Amsterdam 1900 uur INFO
17 jul Celio Roberto Silva Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur LIVESTREAM INFO
18 jul Samba Roots (Roda de samba), De Uitvlugt, van Hogendorpstr.923, Amsterdam v.a. 1600 uur reserveren verplicht INFO
19 jul Lilian Vieira's Brazilian Beat, Club Dauphine, Amsterdam 1700 uur INFO
19 jul Jaime Nanoha & Vita Pagie, Zomer Zout Festival, Muzee, Scheveningen 1800 uur INFO
21 jul Brazil meets Holland met o.a. Murilo Damasceno, Syndicaat, Nwe.Molstr.10, Den Haag 1900 uur INFO
25 jul Luís Rabello, Houseconcert, (Beethoven repertoire), Heemraadssingel, Rotterdam 1415 uur lfrabello@gmail.com
25 jul Luís Rabello, Houseconcert, (Beethoven repertoire), Heemraadssingel, Rotterdam 2015 uur lfrabello@gmail.com
25 jul Ivy Lemos Trio, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2000 uur
26 jul Luís Rabello & Agnes Gosling, (Music of Brazilian composers), Houseconcert, Heemraadssingel, Rotterdam 1600 uur lfrabello@gmail.com
26 jul Trio Açai, Holynote Concerten, Witte Kerkje, Dorpsstr.30 Holysloot, Amsterdam 1500 uur INFO
30 jul Roda da Holanda, Westergasterras, Klönneplein, Amsterdam 1900 uur INFO

Augustus

1 aug Combo Bossa Bela, Brasserie Kriebelz, Dorpsstraat 59, Terwolde (Gld) 1500 uur
1 aug Samba Roots (Roda de samba), Uitvlugt, van Hogendorpstraat 923, Amsterdam 1600 uur
1 aug Lilian Vieira & Femke Smit, The Roos Garden, Edam 1500 uur voor res.zie event op Facebook !
2 aug Marcelo Godoy Trio, Citrusveiling, Marconistraat 25, Rotterdam 1600 uur 
8 aug Filomena Croce, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur 
9 aug Samba no Bunk met Femke Smit e.v.a., Bunk Hotel, Catharijnesingel 9, Utrecht 1600 uur INFO
9 aug Zé do Guido convida met o.a. Brancka, Lolaland, Pampuslaan 501, IJburg-Amsterdam  1500 uur reserveren@haasenpopi.nl
9 aug Caroline Lobanov & Ronald Veerman e.a., Coehoornpark, Arnhem 1600 uur res: muziekbijdemolen@gmail.com
9 aug Lucas Figueiredo Duo, Hortus, Amsterdam 1700 uur
11 aug Wilson Texeira, Matheus Nicolaewsky, Mark de Jong, Jazz Café, Dizzy, 's Gravendijkwal 127, Rotterdam 2100 uur
13 aug Roda da Holanda, Westergasterras, Amsterdam 1800 uur INFO; zie event op Facebook voor reservering
15 aug Samba Roots met o.a. Jeroen Hensel, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur res: 020 7370322
15 aug Femke Smit & Breno Virícimo, The Rooftop Tour, Amsterdam (near Vondelpark) 1330 + 1600 uur res: 06 14993206
16 aug Combo Bossa Bela, Paviljoen Vogeleiland, Vogeleiland, Deventer 1500 uur
16 aug Cavacoustic Trio (Marijn, Paulo en Udo), 't Heerenhuys, Rotterdam 1130 uur INFO
20 aug Fleurine, dinerconcert, Tolhuistuin, IJ Promendade 2, Amsterdam 1800 (deur open) INFO
22 aug Open Grounds met Marcelo Godoy, Grounds, Rotterdam 1700 uur INFO
22 aug Pedro Barros Trio, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur RES: 010 4773014
23 aug Lilian Vieira - brunchconcert - , Bird, Rotterdam 1130 uur INFO
27 aug Roda da Holanda, Westergasterras, Amsterdam 1800 uur GEANNULEERD !
29 aug Roda da Holanda, Citrusveiling, Marconistraat 25, Rotterdam 1600 uur
29 aug Roda de samba do Samba Roots, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1700 uur
30 aug Banda Fulô, Annabel, Schiestraat 20, Rotterdam 1600 uur
30 aug Femke Smit & Marijn van der Linden, album release !  ,Pllek, Tt. Neveritaweg 59, Amsterdam 1530 uur

September

5 sep Sambafestival, Nijmegen INFO
6 sep Viviani Godoy - roda de samba- , Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur GEANNULEERD
6 sep Brazz - Brazilian met o.a. Ferial, Uitvlugt, v.Hogendorpstr 923, Amsterdam 1600 uur
6 sep Astrid Volckerick & Lex Kemper, Artcafé SamSam, v.Kinsbergenstr.17, Apeldoorn 1600 uur
6 sep Marcelo Godoy Trio, Annabel, Schiestr.20, Rotterdam 1600 uur 
6 sep Roda de samba e choro met Viviani Godoy e.v.a., Kapelplein,Kapelstraat, Rotterdam 1730 uur 
10 sep Roda da Holanda, Westergasterras, Klonneplein 4-6, Amsterdam 1700 uur INFO
11 sep Alex Rossi & Jason Reolon,Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
12 sep Samba Roots (Roda de samba), Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur RES: 020 7370322
13 sep From father to son, Brazilian percussion voor kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
13 sep Brazz - Brazilian met o.a. Ferial, Uitvlugt, v.Hogendorpstr 923, Amsterdam 1600 uur
17 sep Elizabeth Fadel & Maripepa Contreras, Prinsenkwartier, Delft 2030 uur INFO
20 sep Brazz - Brazilian met o.a. Ferial, Uitvlugt, v.Hogendorpstr 923, Amsterdam 1600 uur
20 sep Astrid Volckerick & Trio So Nice, Camelot, Groenmarkt 34, Zutphen 1900 uur
25 sep Vita Pagie & Jaime Nanoha, dinerconcert Greens in the park, Kapelweg 18, Den Haag 1800 uur RES: restaurant@greensinthepark.nl
25 sep Femke Smit & Pedro Barros, Vicio ll Mastro Pastaio, Amstelveenseweg 156, Amsterdam 2130 uur

Oktober

1 okt Vita Pagie & Jaime Nanoha, Molenplaats, Zijpendaalseweg 24a, Arnhem2000 uur INFO
3 okt Brazilian Instrumental Music met o.a. Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
3 okt Brazilian Instrumental Music met o.a. Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 2130 uur INFO
4 okt Casa kinderen, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
10 okt Marcelo Godoy Quartet, Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2100 uur
11 okt De magie van Capoeira (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
11 okt De magie van Capoeira (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1400 uur INFO
11 okt Vatapá met Tamara Maria, Brebl, Waalbandijk 14e, Nijmegen 1500 uur
11 okt Rogério Bicudo & Michael Moore, De Roode Bioscoop, Amsterdam 1500 uur INFO
16 okt Tribute to Dona Ivone Lara, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
16 okt Trio Fadel, Latif & Soares, Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 1930 uur
17 okt Trio Uirapuru, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
19 okt Filomena Croce & Tiago Lageira, Jazz and Bossa Nova, Bunk Hotel, Catharijnekade 9, Utrecht GEANNULEERD !
22 okt Gabriel Milliet (solo), Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
24 okt Chico Buarque, his music by Trio Alves, Femke Smit & Breno Virícimo 1730 uur INFO
24 okt Chico Buarque, his music by Trio Alves, Femke Smit & Breno Virícimo 2000 uur INFO
25 okt Marcelo Godoy Trio, Heerenhuyskamerconcerten, Baden Powellaan 12, Rotterdam 1130 uur INFO

November

1 nov Elizabeth Fadel, Classical music trip to Brazil, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
1 nov Mike del Ferro & Elizabeth Fadel Jazz/Brazilian music, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
20 nov Violão Brasileiro by Damasceno, Latif & Soares, Teatro Munganga, Amsterdam 1730 uur INFO
20 nov Violão Brasileiro by Damasceno, Latif & Soares, Teatro Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
22 nov Samba Roots (Roda de samba), Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
22 nov Samba Roots (Roda de samba), Teatro Munganga, Amsterdam 1830 uur INFO
28 nov Marcelo Godoy & Alaor Soares, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
29 nov Fleurine & Boys from Brazil, Lantaren Venster, Rotterdam 1500 uur INFO UITGESTELD !
29 nov Hermine Deurloo invites..Brazil edition, Beauforthuis, Austerlitz 1830 uur INFO

December

4 dec Andrew Laureth, album release "Pieces of me", Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
6 dec Femke Smit & Marijn van der Linden "Noticias do Nelson", Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
12 dec Pedro Barros & Lilian Vieira, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
19 dec Mirallas de Moraes Duo (Latin/Brazilian), Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
19 dec Rogerio Bicudo solo, Concertgemaal, Amsterdam 1900 + 2030 uur INFO

 

========================================================================

2019

 

Januari

3,4,5,6,10,11,12,13 jan Marcella Wisbrun & Kees Gelderblom, Tapas Theater, Andreas Bonnstr.40h, Amsterdam INFO
3 jan Young Jazz Society & Lilian Vieira, Tivoli Vredenburg, Utrecht 1945 uur INFO
4 jan Mario Bakuna , - album release show-, 27Bflat Jazz & Blues Eetcafé, Katelijnestraat 27b, Brugge, België 1900 uur
6 jan Sergio Mendes Tribute Band met Jeroen Vrolijk, Eva Kieboom & Maurice Rugebregt, Het Nonnetje, Groenmarkt 3, Amersfoort 1600 uur INFO
10 jan Mario Bakuna & Edmundo Carneiro, Bouche è Oreille, Félix Hapstr, 11 Etterbeek - Brussel
11 jan Roda da Holanda goes Rotterdam met o.a. Femke Smit, Matrix Rotterdam, Mauritsstr.16, Rotterdam 2030 uur
12 jan Mario Bakuna, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
12 jan Samba Fever met de Lilian Vieira Grupo, Musis, Arnhem 2030 uur INFO
13 jan Batida speelt verloren en gevonden, Beauforthuis, Austerlitz-Zeist 1830 uur INFO
13 jan Vatapá & spec.gast Brancka, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur 
13 jan Jazz aan de Amstel met o.a. Shyla Zoet, Mario Bakuna, etc, Marktplein 11, Uithoorn 1530 uur
15 jan Marcelo Godoy 4tet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
17 jan Zuco 103, Electrosonic - Music & Tech Hideout, Groningen 1915 uur
18 jan Zuco 103, De Drie Gezusters, Groningen 0100 uur (!) 
19 jan Romi Brasil, Ele Tapas Restuarant, Oudegracht a/d Werf 211, Utrecht 2000 uur
20 jan Roda de samba, Viviani Godoy invites Femke Smit, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
20 jan Michael Moore/Rogério Bicudo ft.Magali Datzira, Splendor, Nwe.Uilenburgerstr.116, Amsterdam 1600 uur INFO
20 jan Canjas do Brasil met Romi singer dancer, Brasilbinkie Rodizio, Westblaak 86, Rotterdam 1800 uur
24-27 jan Chora Bruxelas Festival met o.a. Hamilton de Holanda, Yamandu Costa, EPM Holanda, Brussel, België INFO
27 jan Roda de samba met Viviani Godoy, Parnassos Cultuurcentrum, Kruisstraat 201, Utrecht 1600 uur
27 jan Clube do samba at 't Monumentje met o.a. Rogério Bicudo, 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
27 jan Combo Bossa Bela, Herberg De Gouden Leeuw, Bovenstraat 2, Bronkhorst 1430 uur
27 jan Canjas do Brasil met o.a. Romi, Brasil Rodizio Rotterdam, Westblaak 86, Rotterdam 1800 uur

Februari

1 feb Marilia Mendonça, The Box, Mekongweg 5, Amsterdam 2100 uur INFO: 06 84627757 06 41391582
1 feb Roda de choro, Casa das flores, Zwart Janstraat 56, Rotterdam 1800 uur
2 feb Banzo, by Edmundo Carneiro & Ricardo Fiúza, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
3 feb Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
8 feb Brazil Interaction met Marco Santos en Kees Gelderblom, ISS, Kortenaerkade 12, Den Haag 1700 uur
8 feb Sambeando met o.a. Romi Brasil, Café Averechts, Lijsterstraat 49, Utrecht 21100 uur
9 feb  Roda de samba & Guests, Sambafabriek, Kattenburgerstraat 5, Amsterdam 2100 uur
9 feb Elizabeth Fadel & Floor Polder, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 2000 uur
10 feb Agnes Gosling 4Tet, Verkadefabriek, Den Bosch 1500 uur INFO
10 feb Tinta Bossa, Kunstgalerie De Ploegh, Coninckstr.58, Amserfoort 1400 uur
10 feb Vatapá + roda de samba, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
10 feb Floor & Sa, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
15 feb Romi Brasil, Ele Tapas Restaurant, Oudegracht aan de werf 211, Utrecht 2000 uur
15 feb Banda Fulô, Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur
15 feb Combo Bossa Bela met o.a. Astrid Volckerick, Salon 1813, Deventerstr.13, Apeldoorn 1830 uur
16 feb Roda da Holanda, Pllek, Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 2300 uur
16 feb Brazilian Dance Night met o.a. Marcelo Godoy, Parnassos, Kruisstr.201, Utrecht 2000 uur
16 feb Mike del Ferro & Maya Fridman - Jobim and more - , Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
16 feb Luzazul, Cultuurhuys De Kroon, Waddinxveen 2015 uur
17 feb Josee Koning & Mike del Ferro, De Gelderlandfabriek, Culemborg 1430 uur INFO
17 feb Célio Roberto Silva Quartet, Pllek, Amsterdam 1530 uur
19 feb Marcelo Godoy 4tet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
20 feb Xande De Pilares, Panama, Oostelijke Handelskade 4, Amsterdam 2000 uur
22 feb Femke Smit & Breno Viricimo, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
22 feb Trio Sodade, Casa Das Flores, Zwart Janstraat 56, |Rotterdam 2000 uur
22 feb Sheyla Da Farofa, Fletcher Hotel, Weigelia 22, Leidschendam-Voorburg 1830 uur
23 feb Com Alma met muziek uit N. & Z.Amerika, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
24 feb Pagode de Geni - Geni Pereira, Teatro Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
24 feb Music morning met Gabriel & André, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
24 feb Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
24 feb Latin Jazz at Checkpoint met o.a. Pedro Barros, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1700 uur
24 feb Trio Açai met Femke Smit e.a., Bar Botanique, Eerste van Swindenstraat 581, Amsterdam 1600 uur

Maart

2 mar Carnaval do Brasil met Romi Brasil, Ele Tapas Restaurant, Oudegracht aan de Werf 211, Utrecht 2000 uur
2 mar Marcelo Godoy Quartet, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
2 mar Berimbau de ouro carnaval party, Café Tom Tom, Watertorenweg 180, Rotterdam 1800 uur
2 mar Oedipus Brazilian Carnival at Sexyland, Oedipus Brewing, Ged.Hamerkanaal 85, Amsterdam 2100 uur
3 mar Viviani Godoy's Samba Quartet, Pllek,Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 1500 uur
8 mar Rondje Samba met Lilian Vieira, Haas & Popi, Pampuslaan 501, Amsterdam 2200 uur INFO
8 mar Jazzy Vibes In Brasil met Giuseppe Coppola & Marjoleine ten Cate, Kraaij & Balder, Strijpsestr.79, Eindhoven 2130 uur INFO
9 mar Roda de samba & Guests, Sambafabriek, Kattenburgerstraat 5, Amsterdam 2100 uur
9 mar Bandolaxo Duo (Daniel Migliavacca & Glauco Sölter), Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
10 mar Bandolaxo Duo (Daniel Migliavacca & Glauco Sölter), Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 2000 uur
10 mar Vatapá & Annelore Horn, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
13 mar Blue Bossa Liberté live, The Sounds Jazz Club, 28 Rue de la Tulipe, Brussel 2130 uur
15 mar Trio Macaíba, hosted by Juliana Braga-Party met live muziek, Volta Houtmankade 336, Amsterdam  2200 uur 
17 mar Brazil Interaction met Kees Gelderblom & Marco Santos, Pancho Events, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
17 mar Vita Pagie & Jaime Nanoha, Bij Tas aan tafel -huiskamerconcert-, Houten 1500 uur tasdoet@hotmail.com
19 mar Roda de choro met o.a. Pedro Moura, Café Béguin, Place du Samedi 12 A, Brussel, België 2000 uur
19 mar Combo Bossa Bela, (opname RTV Apeldoorn) Soap, Vlijtseweg 100,  Apeldoorn 1630 uur
22 mar Folkforrósamba albumrelease Paul Cherryseed, Bergsingelkerk, Bergsingel 152, Rotterdam 2000 uur
24 mar Portugese en Braziliaanse muziek, Ivo & Margarida, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
24 mar Choro Sunday met o.a.Morgana Moreno & Marcelo Rosario/EPM Holanda, Grounds, Rotterdam 1430 uur INFO
28 mar Mabassa, Bourbon Street, Amsterdam 2200 uur INFO
29 mar Josee Koning, Amsterdamse Academische Club, Oudezijds Achterburgwal 235, Amsterdam 1700 uur INFO
29 mar Nando Reis, The Box, Amsterdam 2200 uur INFO
30 mar Zangkoor Volver & Vatapá, Sprengeloo, Sprengerweg 81, Apeldoorn 2000 uur INFO
30 mar House concert+jam session, Marcelo Rosário & Morgana Moreno, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 2000 uur
31 mar Morgana Moreno & Marcelo Rosário, Casa Bruti, Den Haag
31 mar Roda de samba da Viviani Godoy convida Ana Beck, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
31 mar Caroline Lobanov goes Brazil, Cereoolfabriek, Utrecht 1500 uur
31 mar Carinhoso in concert met Bodhi Sykora, Theater Vrijburght, Amsterdam 1600 uur INFO
31 mar Vita Pagie & Jaime Nanoha, SOIA Strand Oog in al, Utrecht 1600 uur INFO
31 mar Filomena Croce & Maurice Rugebregt, Pancho Bar, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur

April

2 apr The Getz/Gilberto Project met Annelore Horn, Uffie's, Zutphen INFO
4 apr Filmdocumentaire over Amazone Regenwoud, Munganga, Amsterdam 1930 uur INFO
5 apr Vatapá & Caroline Lobanov, Theaterkerk Bemmel, Bemmel 2100 uur INFO
5 apr Vrijdagmiddag borrel met Braziliaanse muziek met o.a. Roger de Bortoli, IJssalon Sabor, Markt 2, Grave 1600 uur
6 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
6 apr Zangkoor Volver & Vatapá, Showroom, Langstr.20, Arnhem 2000 uur INFO
6 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Ineke Toetenel,  1600 & 2000 uur Den Haag info@jaimevita.com
6 apr Roda de choro, GC Pianofabriek, Fortstraat 35, St.Gilles (België) 1700 uur 
7 apr Ginga Ligeira, De Markten, Oude Graanmarkt 5, Brussel 1900 uur
7 apr Zangkoor Volver & Vatapá, Brebl, Waalbandijk 14 e/f, Nijmegen 1600 uur INFO
7 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva, Pancho Events, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
7 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva (kinderconcert), Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
7 apr Roda de samba -Brasil 030- met o.a. Lilan Vieira, Parnassos Cultuurcentrum, Kruisstr.201, Utrecht 1600 uur
7 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Sascha van Eijk, Delft 1400 uur info@jaimevita.com
7 apr Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
7 apr Martie & Abel Marcel, zang/piano "Lazy Sunday Afternoon", Stadstheater, Zoetermeer 1600 uur INFO
7 apr Sheyla da Farofa, Hotel Royal, Noordwijk 1500 uur
8 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva workshop, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 1800 eur. entree eur 10
9 apr Dinho Nogueira & Zé Barbeiro Silva, concert, Casa das flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 1900 uur entree eur 10
9 apr Tamara Maria & Maurice Rugebregt, Impulse -gebouw 115- , Stippenweg 2, Wageningen 1230 uur INFO
12 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Volkshotel, Amsterdam 1900 uur INFO
13 apr Roda de samba met Romi Brasil & Celio Roberto, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
14 apr Vatapá en Elizabeth Fadel + roda de choro e samba, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
16 apr Ney Conceição, Paddy Murphy's, Rotterdam 2300 uur
17 apr Mabassa, Bourbon Street, Leidsekruisstraat 6-8, Amsterdam 2200 uur
17 apr Ney Conceição 4tet, Jazzclub September, Den Haag 2130 uur
18 apr Ney Conceição 4tet, Prinsenkwartier, Sint Agathaplein 4, Delft 2030 uur
19 apr Duo Moore/Bicudo, Roda da Holanda, De Ruimte, Distelweg 83, Amsterdam 2130 uur 
19 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
20 apr Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Frans van der Ven, Almere 2000 uur info@jaimevita.com
20 apr Criss Cross Festival met o.a. Lilian Vieira en Alaor Soares, Podium Hoge Woerd, De Meern v.a. 1400 uur INFO
20 apr Daniel de Moraes,Olaf Keus & Celio Roberto Silva, Gollem's, Overtoom 160, Amsterdam 1900 uur
21 apr Marcello Linhos & Armorial ft.Nelson Latif, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
21 apr Solo piano door Elizabeth Fadel voor kinderen, Munganga, Amsterdam1100 uur INFO
22 apr Marcello Linhos met Nelson Latif en Marcelo Lima, De Gouden Leeuw, Grave 1530 uur
23 apr Ney Conceição 4tet, Cultuurschip Thor, Zwolle 2200 uur
24 apr Ney Conceição 4tet, Huis Verloren, Hoorn 2030 uur
25 apr Ney Conceição 4tet, Jazzcafé 't Nonnetje, Amersfoort 2200 uur
26 apr Sheyla Da Farofa, Hotel Leidschendam-Den Haag, Rest.Chiparus, Leidschendam-Den Haag 1830 uur
26 apr João Bosco, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
27 apr João Bosco Quartet, Lux, Nijmegen 2030 uur INFO
27 apr Ney Conceição 4tet Jazzcafé Dizzy, Rotterdam 2130 uur INFO
28 apr Ney Conceição, Jazz In Zandvoort, Zandvoort 1530 uur INFO
28 apr Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
28 apr Combo Bossa Bela met Astrid Volckerick, Soap Apeldoorn, Vlijtseweg 100, Apeldoorn 1600 uur

Mei

3 mei Tribute to Djavan, Mario Bakuna e.a., Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
3 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee, 3 Trees Ceramics, Den Haag 2000 uur info@jaimevita.com
3 mei Femke Smit & Breno Viricimo, + DJ Forroni, Mix Tree, Schipluidenlaan 12, Amsterdam 1900 uur
3 mei Romi Brasil & Nelson Latif, ZIMIHC Theater Stefanus, Braziliëdreef 2, Utrecht 1600 uur
4 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee, Galerie van Haeften, Noordwijk 1600 uur info@jaimevita.com
5 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Anita Doornekamp, Galerie Pol 38, Breda 1300 uur info@jaimevita.com
5 mei Filomena Croce, Galerie Café Leidse Lente, Haagweg 4, Leiden 1500 uur
8 mei Sergio Mendes, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2015 uur INFO
9 mei Sergio Mendes, Theater Heerlen Limburgzaal, Heerlen 2030 uur INFO
9 mei Bossa Nova Duo, Cocktailbar Ginscal, Stratumseind 101, Eindhoven 2000 uur 
10 mei Combo Bossa Bela, Kunstcafé Deventer, Keizerstr.70, Deventer 1050 uur
10 mei Sergio Mendes, Het Depot, Leuven, België 2000 uur
10 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelier Tournee bij Mansour Bakhtiar, Den Haag 1945 uur info@jaimevita.com 
11 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Volkshotel Broedplaats, Amsterdam 1300 uur INFO
11 mei Gollem's Live Music goes Brazilian met o.a. Brechtje Kraan, Gollem's Proeflokaal, Amsterdam 2030 uur INFO
12 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Galerie van Slagmaat, Woerden 1500 uur INFO
12 mei Roda de samba da Viviani & guests, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
12 mei Vatapá & Maurice Rugebregt, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
14 mei Bossa Flor/Cláudio Lacerda, Braz.ambassade, Av.Louise 350, Brussel 1800 uur gratis toegang
14 mei Marcelo Godoy 4tet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
17 mei Vita Pagie & Jaime Nanoha, Het Klokhuis, Celebesstraat 4, Den Haag 1930 uur INFO
17 mei Jazz Jam Session Maurice Rugebregt, Elizabeth Fadel, e.o., Casa Das Flores, Zwart Janstr.56, Rotterdam 1900 uur
18 mei Patrizia Di Malta, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
18 mei Pianorecital Duo Ama (klassiek), Pianolamuseum, Amsterdam 2015 uur INFO
18 mei Gollem's Live Music goes Brazilian met o.a. Brechtje Kraan, Gollem's Proeflokaal, Amsterdam 2030 uur INFO
18 mei Nelson Latif & Marcelo Godoy, Podium Paco Plumtrek, Oude Kolkschool, Bornerbroeksestr.19, Almelo 2030 uur INFO
19 mei Rogerio Botter Maio & Piergiorgio Pirro, Pancho Bar, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
19 mei Roda de samba, Rest.Rodizio, Gevers Deynootpl.125,Scheveningen 1600 uur
19 mei Lucy Montebello (Braz./fado/tango), Pianolamuseum, Amsterdam 1700 uur INFO
19 mei Combo Bossa Bela, Cafe op 2, Stadhuisplein 2, Almere Stad 1700 uur
19 mei Viviani Godoy's Trio, Hannekes Boom, Dijksgracht 4, Amsterdam 1500 uur
23 mei Lucas Figueiredo Trio, Pompstation, Zeeburgerdijk 52, Amsterdam 1930 uur
24 mei Kees Gelderblom & Marco Santos, ISS, Kortenaerkade 12, Den Haag 1700 uur
24 mei Brazilian Jazz Quartet met o.a. Pedro Barros, Pompstation, Zeeburgerdijk 52, Amsterdam 1930 uur
25 mei Roda da Holanda, Westergastheater, Pazzanistr.15, Amsterdam 2100 uur
25 mei Gollem's Live Music goes Brazilian met o.a. Brechtje Kraan, Gollem's Proeflokaal, Amsterdam 2030 uur INFO
26 mei Batida, Amersfoort Jazz, Amersfoort INFO
26 mei Floor Braam & Luís Rabello, Op Hodenpijl, Schipluiden 1500 uur INFO
26 mei Clube do samba at 't Monumentje, Café 't Monumentje, Westerstr.120, Amsterdam 1600 uur
26 mei Astrid Volckerick & Frans van Keep, Hortus, Nijmegen 1400 uur INFO
30 mei 171 Samba Ensemble en gasten, een avond om te dansen, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
30 mei Pé Na Jaca, Cellule 133a, 133a Avenue Ducpétiaux, Brussel 2000 uur
30 mei Italian meets bossa Nova, Filimena Croce & Kees Gelderblom, La Galleria, Boulevard, Scheveningen 1800 uur
30 Mei Breda Jazz Festival, Marcelo Godoy Quartet, Pleintje Veemarktstraat, Breda 1330 INFO
31 mei Susana Raya & Claudia Rolando, Tango en Bossa, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
31 mei Zuco 103, Zwolle Unlimited, Zwolle
31 Mei Breda Jazz Festival, Roda de samba da Viviani Godoy, Pleintje Veemarktstraat, Breda 1400 uur INFO

Juni

1 jun Roberto Carlos, Vorst Nationaal, 208 Av.Victor Rousseau, 1190 Brussel INFO
1 jun Zuco 103, Blue Note Sessions, Muziekgebouw, Eindhoven 1600 uur
1 jun Gollem's Live Music goes Brazilian met o.a. Brechtje Kraan, Gollem's Proeflokaal, Amsterdam 2030 uur INFO
1 jun Fleurine, CC Amstel, Cullinanplein Amsterdam 2030 uur
1 jun Breda Jazz Festival, Roda da Holanda met Femke Smit, Pleintje Veemarktstraat, Breda 1330 uur INFO
2 jun Marcos Valle, Club Bahnhof Ehrenfeld, Bartholomäus Schink Strasse 65-67, Köln, Duitsland 2000 uur INFO
2 juni Geni Pereira, Teatro Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
2 jun Combo Bossa Bela, Bettie's Bed & Breakfast, Beukelaarsweg 11, Teuge 1400 uur
2 jun Clube do samba met Laura Polence, Rogério Bicudo e.a., Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
2 jun Fusca, Breda Jazz Festival, Podium Hotel Nassau, Breda 1400 uur INFO
4 jun Fleurine, Brinkhuis, Laren 2015 uur INFO
6 jun Paulo Bellinati & Cleyton Fernandes - guitar duo - , Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
6 jun Brazilian night met o.a.Femke Smit, Mastino V, Bilderdijkstraat 192, Amsterdam 1900 uur
7 jun João Vedana, Café Averechts, Lijsterstraat 49, Utrecht 2100 uur
8 jun Catopê by Guilherme Pimenta Quartet, Forró e mais, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
8 jun Alex Rossi & David Golek, De Waag, Nieuwmarkt 4, Amsterdam 1600 uur
8 jun Marcos Valle, Drift Festival, Nijmegen - geannuleerd - 
9 jun Pimenta Jazz Trio, Casa Das Flores, Zwart Janstraat 56, Rotterdam 1900 uur
9 jun Vatapá met Hans Mekel, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
10 jun Clube da encruza, Int.Music Meeting Festival, Nijmegen INFO
10 jun Roda da Holanda met Pedro Miranda, Int.Music Meeting Festival, Nijmegen INFO
14 jun Susana Raya & Claudia Rolando, Jazz, tango & Bossa, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
14 jun Clube do choro e Bia Stutz, De Markten, Oude Graanmarkt 5, Brussel 2000 uur
15 jun Mario Bakuna & Giuliano Pereira, play Stan Getz & João Gilberto, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
15 jun Roda de samba, Sambafabriek, Kattenburgerstr.5, Amsterdam 2100 uur
16 jun The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, Meer Jazz, Hotel De Beurs, Hoofddorp INFO
16 jun Papa's dag met Kriya Familia, Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
16 jun Viviani Godoy, Muziek bij midden in de Maas, Burg.Hoffmanplein, Noordereiland, Rotterdam 1330 uur gratis
16 jun T-SAMBA Festival, De Heuvel Tilburg 1300 uur INFO
20 jun Bossa en blues met Norah (Kluis) & Edwin, Filmhuis Pier K, Harmonieplein 2, Nw.Vennep 2000 uur
21 jun Milton Nascimento, Paradiso, Amsterdam 1900 uur INFO
22 jun Marco Santos & Kees Gelderblom - interaction - , Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
22 jun Zuco 103, Full Color Festival, Kampen
22 jun Small Talk, Dag van de kampvuur muzikant, Kasteel Nederhemert, Kasteellaan 1, Nederhemert-Zuid 2000 uur
22 jun Brasil Express Samba Sounds, De Bieb, Veenkade 7-9, Den Haag 2130 uur 
23 jun Thais & Gabriel, (kinder) concert, Teatro Munganga, Amsterdam  1100 uur INFO
23 jun Acorde Vizinho, Forró baile show, Festa Junina, Teatro Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
23 jun Sessie met o.a. Ana Beck, Ed Verhoeff, Enrique Firpi, Ferial, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur INFO
28 jun Amaro Freitas Trio, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
28 jun Braz.avond met Femke Smit & Breno Virícimo, AAC, Oudezijds Achterburgwal 235, Amsterdam 1700 uur
29 jun Mart'nália, Lantaren Venster, Rotterdam 2100 uur INFO
29 jun Trio (Elizabeth)Fadel, (Nelson)Latif & (Lucas)Figueiredo, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
29 jun Bossa Nova live at the bar, Wijnbar Koffie & Ambacht, Ebenhaezerstr.52a, Rotterdam 1600 uur
30 jun Clube Do Samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
30 jun Vita Pagie & Jaim,e Nanoha, Atelierconcert, Abraham Dolesteeg Utrecht 1400 uur www.jaimevita.com
30 jun Brancka, De Prael Houthavens, Nwe.Hemweg 2, Amsterdam 1500 uur

Juli

4 jul Luedji Luna, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
4 jul Liniker e os caramelows, Paradiso Noord, Amsterdam 2030 uur INFO
5 jul Carinhoso, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
5 jul Tabita & Brazilian Groove Band, Bol & Orchestre, Thonissenlaan 34, Hasselt - België 1800 uur INFO
6 jul The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, Koppelkerk, Bredevoort INFO
6 jul Zuco 103, Dias Latinos, Amersfoort
7 jul Samba K Gente, dans en zing mee, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
7 jul Tinta Bossa, De Volmolen, Amersfoort
11 jul Zuco 103, De Parade, Den Haag
12 jul Gilberto Gil, North Sea Jazz Festival, Rotterdam INFO
12 jul Forró Pé De Serra door João Bittencourt, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
13 jul Roda de samba o.l.v.Nelson Latif, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
13 jul Zuco 103, Big Rivers Festival, Dordrecht
14 jul Fleurine, North Sea Jazz Festival, Rotterdam INFO
14 jul Zuco 103, Werfpop, Leiden
14 jul Combo Bossa Bela, Hof van Busslo, Breuninkhofweg 7, Bussloo 1430 uur
14 jul Rodizio Festa Brasil 2019, Kurhausplein 125, Scheveningen 1300 uur
14 jul João Bittencourt Trio Pé de serra, Pancho Bar, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
19 jul Zuco 103, Westerpop, Delft
20 jul Zuco 103, Stortemelk, Vlieland 2200 uur
21 jul Jazzy vibes in Brasil, Gasterij Jo van Dijkhof, Nuenen 1430 uur INFO
24 jul Gilberto Gil, Openluchttheater Rivierenhof, Antwerpen 2030 uur INFO
25 jul Trio Açai met o.a. Femke Smit, On The Roof, Amsterdam 2030 uur INFO
26 jul Zuco 103, De Parade, Utrecht
26 jul Nelson Latif, Pompstation, Amsterdam 1930 uur INFO
27 jul Fernanda Santanna, Pllek, Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 1500 uur 
28 jul Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
28 jul Ferial's sessie met o.a. Brancka, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
30 jul Marcel Godoy, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur

Augustus

1 aug - 1 sep div.data Marcella Wisbrun met de Bossa van Jobim, Tapas Theater, Amsterdam INFO
2 aug Nelson Latif, Pompstation, Amsterdam 1930 uur INFO
2 aug Marcelo Godoy Brazilian Quartet, Biergarten Rotterdam, Schiestraat, Rotterdam 1800 uur
3 aug Pedro Barros Trio,Jazzcafé Dizzy, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 2130 uur
4 aug Festival de verão, OSC, Dr.Meurerlaan 5, Amsterdam INFO
4 aug Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
7 aug Mabassa, Bourbon Street, Leidsekruisstr.6-8, Amsterdam 2300 uur
10 aug Samba Fabriek, IJsfontein, Kattenburgerstr.5, Amsterdam 2100 uur
10 aug João Vedana Trio, 't Oude Pothuys, Oude Gracht 279, Utrecht 2300 uur
11 aug Ferial's sessie met o.a. Brancka, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
17 aug Kaais Zomercarnaval, Binnenstad Oosterhout N.B. v.a. 1300 uur INFO
18 aug Batida, Stortemelk, Vlieland 2100 uur INFO
18 aug Ferial's sessie met o.a. Ana Beck, Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
18 aug Viviani Godoy & Kees Gelderblom, Pancho Events, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
18 aug Brazilian Sunday Afternoon, Park Lepelenburg, Utrecht 1400 uur
23 aug Zuco 103, De Parade, Amsterdam
25 aug Wicked Jazz Sounds Club night - Brazil Special -, De Melkweg, Amsterdam 2330 uur INFO
25 aug Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
25 aug Combo Bossa Bela, De Gouden Leeuw, Bovenstraat 2, Bronkhorst 1430 uur
30 aug North Sea String Quartet & Lilian Vieira, Koorzaal Concertgebouw, Amsterdam 1930 & 2130 uur INFO

September

1 sep Hermeto Pascoal by Sorrindo Brazil Jazz Ensemble, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur
1 sep Roda de samba met Viviani Godoy, Parnassos Cultuurcentrum, Kruisstr.201, Utrecht 1600 uur
1 sep Roda da Holanda, Jazz in het dorp, Podium Muziekpunt 2, Amstelveen 1800 uur
3 sep Gekke Brasil, roda de choro, De Gekke Geit, Lutherse Burgwal 5, Den Haag 2100 uur
6 sep Braziliaans koor Zumba, Muziek Staffhorst Vinyl, Willem v.Noortplein 15 Utrecht 1700 uur
6 sep Roda da Holanda, Westergas Theater, Pazzanistraat 15, Amsterdam 1930 uur INFO
8 sep Juggling  percussion by Julinho Pimentel (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
8 sep Roda de samba met Viviani Godoy en Ana Beck, Teatro Munganga, Amsterdam 1700 uur INFO
8 sep Vatapá met als speciale gast Tamara Maria, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
10 sep Maripepa Contreras, Gekke Brasil! Jazz Night, De Gekke Geit, Luth.Burgwal 5, Den Haag 2000 uur INFO
8 sep Brancka, Ferial e.a., Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
13-15 sep Nijmegen Samba Festival, Nijmegen INFO
13-15 sep Forró Amsterdam Festival, Amsterdam INFO
13 sep Banda Madê, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
13 sep Luzazul, De Nieuwe Regentes, Den Haag 2015 uur INFO
14 sep Mario Bacuna (Afro Sambas), Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
14 sep Samba Fabriek/Roda de samba met o.a. Brancka, Ookmeer sportp.OSC, Dokter Meurerlaan 5, Amsterdam 2100 uur
15 sep The Getz Gilberto Project met Annelore Horn, Hortus, Nijmegen INFO
15 sep Koor Volver, Nat.Park Hoge Veluwe, Houtkampweg 13, Hoenderloo 1400 uur
15 sep Brancka, Ferial e.a., Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
15 sep Combo Bossa Bela, Muziektent, Oranjepark, Apeldoorn 1500 uur
15 sep Mario Bakuna, Pompstation, Zeeburgerdijk 52, Amsterdam 1930 uur
17 sep Gekke Brasil ! Roda de samba, De Gekke Geit, Luth.Burgwal 5, Den Haag 2100 uur
19 sep Trio Tamariz/Contreras/González, Matrix, Mauritsstraat 16, Rotterdam 2030 uur INFO
19 sep Koor Zumba met koor Unicanto uit Brazilië, Geertekerk, Geertekerkhof 23,Utrecht 2000 uur 
20 sep Jaime Nanoha & Vita Pagie, De NIeuwe Regentes, Den Haag 2015 uur INFO
20 sep Tribute to Chico Buarque, Le cercle des voyageurs, Brussel 2030 uur
21 sep Gabriel Grossi, Bimhuis, Amsterdam 2030 uur INFO
22 sep Roda de samba, Brasilbinkie Rodizio, Westblaak 86, Rotterdam 1530 uur
22 sep João Driessen, Ferial e.a., Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
27 sep Jaime Nanoha & Vita Pagie, Het Middenhuis, Zutphen 2000 uur INFO
28 sep Mabassa, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
28 sep Sheyla da Farofa, Fletcher Hotel, Weigelia 22, Leidschendam-Den Haag 1800 uur
28 sep Satanique Samba Trio, Muziekhuis, Middelstegracht 123, Leiden 2100 uur
29 sep Samba Breda (div.sambabands), Viandenlaan 3-5, Breda 1330 uur
29 sep Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur

Oktober

1 okt Percussão sambaband, open repetitieavond, De Drie Linden, Prinsenbeek 2000 uur
5 okt Carminho (fado/Braziliaans), Tivoli Vredenburg, Utrecht 2015 uur INFO
6 okt Romi Brasil & Reinaldo Lopes, Teatro Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
6 okt Ana Beck, Ferial e.a., Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
6 okt Combo Bossa Bela, Cafe op 2, Stadhuisplein 2, Almere Stad 1700 uur
6 okt Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
7 okt Carminho (fado/Braziliaans), Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam 2015 uur INFO
10 okt Alberto Rosenblit Quintet, Munganga, Amsterdam 1630 uur INFO
10 okt Mabassa EP Release, Melkweg, Amsterdam 2000 uur
11 okt Brazilian Rhytms by Samba Jazz Quartet, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
11 okt Roda de choro e samba met o.a.Nelson Latif, Theater Berenkuil, Biltstraat 166, Utrecht 2000 uur
11 okt Combo Bossa Bela, Vrijwilligersmarkt, Gemeentehuis Voorst in Twello 1600 uur
12 okt Carlos Malta & Jan Dumée, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
12 okt Nelson Latif, Diogo Guanabara e.a., De Gouden Leeuw, Grave 1600 uur gratis entree
13 okt Nelson Latif ft.Diogo Guanabara, Roode Bioscoop, Amsterdam 1600 uur INFO
13 okt Elizabeth Fadel & Maripepa Contreras (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
13 okt Elizabeth Fadel & Maripepa Contreras, Choro de Câmara, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
13 okt Brancka, Ferial e.a., Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
13 okt Carlos Malta & Jan Dumée & Cubrabop 4, 't Kapelletje, v.der Sluysstr.176, Rotterdam 2000 uur
13 okt Vatapá & Nema Lopes - roda de samba e choro- , Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
15 okt Gekke Brasil ! Roda de samba, De Gekke Geit, Luth.Burgwal 5, Den Haag 2100 uur 
18 okt João Camarero, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
18 okt Trio Fadel, Latif & Soares, De IJzerstaven, Bickersgracht 10, Amsterdam 2030 uur
19 okt Jaime Nanoha & Vita Pagie, Galerie v.Slagmaat, Leidsestraatw.36, Woerden 2000 uur email INFO
19 okt Percussiegroep Gamberro -20 jaar- , Broeder Liplap, Tilburgseweg 106, Goirle 2000 uur INFO
19 okt Brazil Express & Batuque Capoeira Party, De Bieb, Veenkade 7-9, Den Haag 2100 uur
20 okt Contreras/Fadel/Damasceno, Het Muzieklokaal, Bemuurde Weerd O.Z. 13, Utrecht 1600 uur INFO
20 okt Jaime Nanoha & Vita Pagie, Huiskamerconcert, Utrecht 1200 uur INFO
20 okt Caroline Lobanov & friends, Artishock, Steenhofftsraat 46a, Soest 1500 uur 
20 okt Viviani Godoy & Kees Gelderblom, Pancho Bar, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
20 okt Alberto Rosenblit Quintet, Dizzy Jazzcafé, 's Gravendijkwal 127a, Rotterdam 1500 uur
20 okt Braziliaans trio met o.a. Elizabeth Fadel, Het Muzieklokaal, Bemuurde Weerd OZ 13, Utrecht 1600 uur
20 okt Nelson Latif, Pompstation, Zeeburgerdijk 52, Amsterdam 1930 uur
25 okt Xande De Pilares, H7 Warehouse, Rhoneweg 12, Amsterdam 2200 uur INFO
26 okt Gabriela Kozyra, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
26 okt Bossame, Restaurant Indonesia, Coolsingel 141,Rotterdam 1700 uur
27 okt Kris Rietje, Ferial e.a., Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 1600 uur
27 okt Jaime Nanoha & Vita Pagie, Atelierconcert Addy de Meij, Boven Leeuwen 1500 uur INFO
27 okt Lilian Vieira Grupo, Het Heerenhuys, Baden Powelllaan 12, Rotterdam 1130 uur INFO
27 okt Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
27 okt Sarau Musical De Poesia met o.a.Bertha Haddad Lane, Kees Gelderblom, Ana Beck, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
29 okt Djavan, Paradiso, Amsterdam 1900 uur INFO AFGELAST !
29 okt Marcelo Godoy Quartet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
29 okt Gabriela Kozyra, De Gekke Geit, Lutherse Burgwal 5, Den Haag 2030 uur
31 okt Transe-Esdras Nogueira Quartet reinterprets Caetano Veloso, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO

November

1 nov Carol Panesi, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
2 nov Samba Roots met o.a. Romi, Uitvlugt, van Hogendorpstraat 923, Amsterdam 2100 uur
2 nov Brazilian night with Romi & DJ Forroni, Mix Tree, Schipluidenlaan 12, Amsterdam 1900 uur
3 nov EPM Holanda Choro Day EPM Holanda, Grounds, Rotterdam 1500 uur INFO
3 nov Jaime Nanoha & Vita Pagie, Atelier Marieke van der Ploeg, Utrecht 1400 uur INFO
5 nov Gekke Brasil! Roda de choro, De Gekke Geit, Luth.Burgwal 5, Den Haag 2000 uur
7 nov Trio Curare en Laura Polence, Roode Bioscoop, Amsterdam 2030 uur INFO
8 nov Rogério Bicudo, Roode Bioscoop, Amsterdam 2030 uur INFO
8 nov Zuco 103, Patronaat, Haarlem 2000 uur
8 nov Vita Pagie & Jaime Nanoha, Galerie Ruijs, Kameleonstr.19, Almere-Buiten 2000 uur INFO
9 nov Marcella Wisbrun, De bossa van Jobim, Kennemer theater, Beverwijk 2030 uur INFO
9 nov Zuco 103, Effenaar, Eindhoven 2000 uur
9 nov Marvio Ciribelli & Ivo Stuivenberg, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
9 nov Tem gringo no samba, Neverneverland, Frans v.Wollantstr.70, Amsterdam 1900 uur
9 nov João Vedana Trio, 't Oude Pothuys, Oudegracht 279, Utrecht 2300 uur
10 nov Combo Bossa Bela, Ubbink Doesburg Jazzfestival, Grandcafé Duo, Doesburg 1400 uur
10 nov Lucas Figueiredo (voor kinderen), Teatro Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
10 nov Luiza Melodavila & Adelle Nqueto, Teatro Munganga, Amsterdam 1600 uur INFO
10 nov Vatapá & Brancka, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmegen 1530 uur
12 nov Marcelo Godoy Quartet, Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
14 nov Zuco 103, Tivoli Vredenburg, Utrecht 2000 uur INFO
14 nov Le circo de la drag, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
15 nov Marcella Wisbrun, De bossa van Jobim, Theater De Stoep, Spijkenisse 2030 uur INFO
16 nov Zuco 103, Grounds, Rotterdam 2100 uur INFO
16 nov Jaime Nanoha & Vita Pagie, Atelier Miriam L'Herminez, Den Haag 1600 uur INFO
16 nov Leo Minax & German Kucich, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
17 nov Viviani Godoy, Pllek, Tt.Neveritaweg 59, Amsterdam 1530 uur
19 nov Djuena Tikuna, film/debat/concert, Teatro Munganga, Amsterdam 2000 uur INFO
19 nov Gekke Brasil !, De Gekke Geit, Lutherse Burgwal 5, Den Haag 2000 uur
21 nov Fleurine, Beauforthuis, Austerlitz (bij Zeist) 2015 uur INFO
22 nov Zuco 103, The Mezz, Breda 2030 uur INFO
22 nov Tati Veras - Forró Amsterdam, Uitvlugt, v.Hogendorpstr 923, Amsterdam 2200 uur
23 nov Fleurine, Muziekgebouw, Eindhoven 1600 uur INFO
24 nov Brasil 030 Domingo de samba, Parnassos, Utrecht 1700 uur INFO
24 nov Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
29 nov Marcella Wisbrun, De bossa van Jobim, Theater De Purmaryn, Purmerend 2030 uur INFO
29 nov Zuco 103, Nieuwe Nor, Heerlen
30 nov Jaime Nanoha & Vita Pagie, Galerie Terra Art Projects, Zoetermeer 1500 uur INFO
30 nov Bossame, Restaurant Indonesia, Coolsingel 141, Rotterdam 1730 uur
30 nov Latin to Urban met o.a. Annelore Horn, Lebret Zalencentrum, Lebretweg 51, Oosterbeek 2000 uur

December

1 dec Jaime Nanoha & Vita Pagie, Atelier Cisst van der Wel, Utrecht 1200 uur INFO
1 dec Jaime Nanoha & Vita Pagie, Muziektheater HalfWatt, Rotterdam 1700 uur INFO
1 dec Clube do samba, Checkpoint Charlie, Nassaukade 48, Amsterdam 1600 uur
1 dec Kees Gelderblom accoustic, Pancho Bar, Thomsonlaan 9, Den Haag 1600 uur
1 dec Ferial & Brancka, Uitvlugt, v.Hogendorpstraat 923, Amsterdam 1600 uur
6 dec João Vedana, Café Averechts, Lijsterstraat 49, Utrecht 2100 uur
6 dec Combo Bossa Bela, Grand Café Salon 1918, Deventerstraat 13, Apeldoorn 1900 uur
7 dec Zuco 103, Paard, Den Haag 1900 uur INFO
7 dec Samba Roots Amsterdam (roda), Uitvlugt, v.Hogendorpstr.923, Amsterdam 2100 uur
7 dec tot 6 jun elke zat.Gollem's Proeflokaal goes Brazilian, Overtoom 160-162, Amsterdam 2030 uur
7 dec Elizabeth Fadel Christmas journey, Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
8 dec Ferial & Ana Beck, Uitvlugt, van Hogendorpstraat 923, Amsterdam 1600 uur
8 dec Vatapá & Reinaldo Lopes, Café De Kroon, Daalseweg 361, Nijmagene 1530 uur
10 dec Marcelo Godoy e.a., Paddy Murphy's, Rodezand 15, Rotterdam 2100 uur
10 dec Gekke Brasil Roda de choro, De Gekke Geit, Luth.Burgwal 5, Den Haag 2000 uur
12 dec Forro Den Haag, Bar da Rosa, Valkenboskade 264, Den Haag 1900 uur
12 dec Zuco 103, Lux, Nijmegen  2100 uur INFO
13 dec Marcella WIsbrun, De bossa van Jobim, Cultuurpodium Boerderij, Huizen 2015 uur INFO
13 dec Aan tafel met Mabassa, dinerconcert, Molen de ster, Utrecht 1800 uur INFO
13 dec Zuco 103, Vera, Groningen
13 dec Romi Brasil & DJ Gatinha, Mix Tree, Schipluidenlaan 12, Amsterdam 1900 uur
13 dec Josee Koning, Jazzpodium De Tor, Enschede 2100 uur
14 dec Zuco 103, Paradiso Noord, Amsterdam 2030 uur INFO
14 dec Marcella Wisbrun, De bossa van Jobim, Theater De Speeldoos, Baarn 2015 uur INFO
14 dec Vita Pagie & Jaime Nanoha, Atelierconcert Werkplaats Overvloed, Nijverheidsweg 16a, Utrecht 1900 uur
14 dec Babel Nights Amsterdam met Roda da Holanda, Noorderlicht Café, Amsterdam 2200 uur
16 dec João Vedana, Bunk Hotels, Catharijnekade 9, Utrecht 2045 uur
17 dec Gekke Brasil met Viviani Godoy, De Gekke Geit, Luth.Burgwal 5, Den Haag 2100 uur
20 dec Lucas Figueiredo Kwartet, Pompstation, Zeeburgerdijk 52, Amsterdam 1930 uur
21 dec Mirallas de Moraes duo, Teatro Munganga, Amsterdam 2030 uur INFO
21 dec Bossame, Restaurant Indonesia, Coolsingel 141, Rotterdam 1730 uur
22 dec Ferial & Brancka, Uitvlugt, van Hogendorpstraat 923, Amsterdam 1600 uur
22 dec Elizabeth Fadel Christmas Journey voor kinderen, Munganga, Amsterdam 1100 uur INFO
29 dec Clube do samba, Café 't Monumentje, Westerstraat 120, Amsterdam 1600 uur
29 dec Combo Bossa Bela, De Gouden Leeuw, Bovenstr.2, Bronkhorst 1430 uur